Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,008.04 €

Palīdzība Dainim Zvirbulim

Zāles, kas pirmajam kursam tika iegādātas no 2019. gadā labdarības koncertā "Vienoti par iespēju" saziedotajiem līdzekļiem, Dainim nav devušas gaidīto uzlabojumu, tādēļ šobrīd ziedojumu piesaiste ir noslēgta.  

Dainim Zvirbulim no Tukuma novada ir 38 gadi. Viņš pēc savas profesijas un aicinājuma ir mēbeļu dizainers un kokgriezējs - galdnieks. Pēc Rīgas Amatniecības vidusskolas beigšanas, viņš devās darba meklējumos uz Īriju, kur pavadīja 10 gadus. Pirms aptuveni 6 gadiem viņš sajuta aicinājumu atgriezties Latvijā.  Viņa lielais sapnis bija izveidot savu dizaina mēbeļu kolekciju un ražošanu, nodibināt uzņēmumu un turpināt darboties savā dzimtenē.

Diemžēl tikai 2 gadus pēc atgriešanās Latvijā viņam strauji pasliktinājās veselība. Sākumā tas izskatījās pēc nopietnas saaukstēšanās, ar kuru netika galā vairākus mēnešus. Bija ilgstoša temperatūra, svīšana naktīs, palielināti limfmezgli un straujš svara zudums. Veselības stāvoklis tik ļoti pasliktinājās, ka Dainis nokļuva slimnīca, kur pēc ilgiem izmeklējumiem atklājās smaga diagnoze Hodžkina limfoma, kas ir ļaundabīgs audzējs limfātiskajā sistēmā. Sākums likās cerīgs. Pēc pirmajām ķīmijterapijām viņa stāvoklis uzlabojās, spēks un svars atgriezās. Arī iespēja strādāt.  Spītējot intensīvajai ārstēšanai un ķīmijterapijas izraisītajām komplikācijām, viņš tomēr nepadevās un mērķtiecīgi gāja uz savu izsapņoto sapni par mēbeļu ražošanu. Paralēli kīmijterapijām un vājuma posmiem viņš savā darbnīcā izveidoja pirmos prototipus jaunajām dizaina mēbelēm ar nosaukumu “Hausman”, kas ir nosauktas viņa vectēva uzvārdā.

Šobrīd visa uzņēmuma darbība ir apturēta, jo pēc 4 gadiem intensīvas cīņas ar ļaundabīgo slimību, Daiņa stāvoklis atkal ir krasi pasliktinājies. Iepriekšējā terapija vairs nedot vēlamos rezultātus. Slimība sāk strauji progresēt. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Brentuximab vedotin, kuru diemžēl Latvijā valsts neatmaksā. Decembra vidū iesniegts individuālās zāļu kompensācijas lūgums Nacionālajam veselības dienestam, bet atbilde gaidāma tikai janvāra vidū. Taču  jaušobrīd ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 3281.60 eiro. Kopā nepieciešami vēl 7 kursi par kopējo summu 22971.20 eiro.  Ārsti sniedz cerības, ka šīs zāles var palīdzēt Dainim. Tāpēc ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo paši tādu summu nevar atļauties. Palīdzēsim Dainim! 

Начало проекта: 27.12.2019

проект o кончен: 10.01.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Tatjanai Gabrusenokai

Помощь Миле и Николаю Грохольским

Для поддержки тяжело больных людей

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 062 320.71 €