Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 339.00 €

Palīdzība Anastasijai Stepanovai

Sirsnīgs paldies, Anastasijas nodarbībām nepieciešamā summa ir saziedota.

Anastasija piedzima pavisam maziņa, svēra vien 890 gramus un bija 33 cm gara. Mazulītei tika uzstādīta diagnoze-  ataktiska cerebrāla trieka, valodas attīstības aizture, vispārēja attīstības aizture, redzes un dzirdes traucējumi .

Līdz 8 mēnešu vecumam Anastasijai vispār nebija attīstīta dzirde. Meitenīte neko nedzirdēja. Anastasijas mamma kopā ar audiologopēdu intensīvi nodarbojās ar Anastasiju, lai meitiņa dzirdētu apkārtējo pasauli. Ieguldītais darbs vainagojās ar panākumiem un Anastasija 8 mēnešu vecumā pirmo reizi sāka reaģēt uz skaņām. Magnētiskās rezonanses rezultāti norādīja uz smadzeņu atrofiju, kas nozīmē, ka ar Anastasiju nepieciešams daudz un regulāri nodarboties, lai veicinātu attīstību un Anastasija būtu kā viņas vienaudži.

Piecu gadu vecumā Anastasija sāka izrunāt pirmos vārdus. Tagad Anastasijai ir 7 gadi, meitenīte apmeklē speciālo logopēdisko bērnudārzu.

Trīs reizes gadā Anastasija saņem rehabilitācijas kursu Rīgas dzirdes centrā, un paralēli saņem nodarbības rehabilitācijas centrā Poga. Tur meitene kursu veidā apmeklē audiologopēda nodarbības, kuru laikā tiek pielietots Tdcs elektriskā smadzeņu stimulācija. Tā ir inovatīva smadzeņu mikroporalizācijas metode.

Pēc katra saņemtā kursa ir redzami rezultāti! Anastasijai ir palielinājies vārdu krājums, meitene jau sāk runāt teikumos.

Lai Anastasijai būtu vēl labāki rezultāti, lai viņa sāktu pilnvērtīgi runāt, audiologopēda nodarbības kopā ar TDSC terapiju jānodrošina regulāri. Viens 10 nodarbību kurss maksā 250 eiro. TDCS terapiju POGA nodrošina bez maksas. Lai 2019.-2020.gadā Anastasija saņemtu 3 šādus kursus, kopā nepieciešami 750 eiro.

Palīdzēsim Anastasijai!

 

 

Начало проекта: 26.09.2019

проект o кончен: 07.10.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Собака – это больше, чем друг

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Stiprāki kopā!

Помощь Вадиму Олейнику

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

585 344.60 €