Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,497.12 €

Palīdzība Allai Zverevai

Allai no Priekules ir 52 gadi. Sieviete kopš bērnības cieš no reimatoīdā artrīta, viņai ir noteikta 1.invalididtātes grupa, strādāt nevar, ikdienā viņas lielais atbalsts ir mamma.  

Sāpošas un stīvas locītavas ir Allas ikdiena. Pēdējā laikā Allai ir arī izteikti kustību un līdzsvara traucējumi, nestabila gaita, pieaug nespēks rokās un kājās. Tā rezultātā viņa, ejot pa istabu, pakrita, kā tautā saka – uz līdzenas vietas! Kritiena rezultātā tika lauzta riba.

Līdztekus pamatsaslimšanai, izmeklējumi uzrāda spinālā kanāla stenozi ar mugurkaula smadzeņu kompresiju un mielopātiju, kas radījusi nopietnus kustību traucējumus. Allai nozīmēta operācija. Tomēr sakarā ar pandēmijas ierobežojumiem visās klīnikās to neveic. Šobrīd operāciju iespējams veikt Aiwa Clinik, tās izmaksas ir 4646 eiro.

Šādu līdzekļu Allai nav, tādēļ viņa lūdzu līdzcilvēku palīdzību!

Palīdzēsim Allai!

Начало проекта: 03.05.2021

проект o кончен: 11.05.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Валтеру Салминьшу

Исполним мечту детей вместе с City Bee!

Сила в человечности!

Поможем малышам вырасти!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 616 843.66 €