Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,852.31 €

Palīdzība Aleksandram Uškanovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota.

Aleksandram ir 42 gadi, ģimene, 2 bērni un darbs reklāmas produkcijas ražošanas jomā. Aleksandrs bija aizrāvies ar tehniskajiem sporta veidiem, viņš ir bijušais ūdens motosportists, Latvijas un Baltijas vicečempions. Diemžēl jau 10 gadus Aleksandrs sadzīvo ar smagu saslimšanu - multiplo sklerozi. Slimībai progresējot, Aleksandram radušies kustību traucējumi, kuru dēļ viņš var pārvietoties tikai ar ratiņkrēsla palīdzību, kas prasa rast risinājumu kā izkļūt no dzīvokļa uz darbu un citās ikdienas gaitās. 

“Joprojām esmu sociāli aktīvs un turpinu strādāt. Taču nu ir pienācis brīdis, kad nepielāgotā vidē pat ar asistenta palīdzību tikt ir praktiski neiespējami vai ļoti, ļoti grūti, ”stāsta Aleksandrs.

Sākotnēji Aleksandrs cerēja, ka kāpņu telpā varēs izbūvēt stacionāro pacēlāju, taču Aleksandrs nesaņēma nepieciešamo atbalstu no kaimiņiem par izbūves veikšanu, kā arī šī iecere neatrisinātu iekļūšanu citās nepielāgotās telpās. Savukārt, mobilā pacēlāja saņemšanai no pašvaldības ir vismaz 3 gadu rinda, kā arī ikdienā līdzās jābūt asistentam, kas ne vienmēr ir iespējams. Tādēļ Aleksandrs  ir atradis risinājumu - kombinētu ierīci, kas ir ratiņkrēsls ar šķēršļu tai skaitā arī kāpņu pārvarēšanas funkciju. Šī ierīce ir vispiemērotākā Aleksandra dzīvesveidam un ļaus kaut daļēji iegūt pārvietošanās brīvību. Ratiņkrēsls - pacēlājs GTS4 ar elektrisko piedziņu maksā 9000 eiro (precizēts 19.08.2019.), ko valsts Aleksandra gadījumā neapmaksā, arī daļējā apmērā nē. Aleksandram šim mērķim līdzekļu nav, jo vēl jāparūpējas par abu bērnu izglītību. Tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību ratiņkrēsla iegādē. 

Palīdzēsim Aleksandram! 

Начало проекта: 19.07.2019

проект o кончен: 20.08.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем маленьким сердечкам

Помощь Маркусу Кращуку

Доктор POGA

Palīdzība Keitai Stomai

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

952 993.91 €