Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 105.04 €

Palīdzība Aleksandram Sokolovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Aleksandram ir 49 gadi. Viņš ar sievu dzīvo Mežotnē, ģimenē izaudzināti 2 bērni, jaunākā meita vēl mācās.

Aleksandrs ir tehnisks cilvēks, visu mūžu viņš ir smagi strādājis gan par elektriķi, auto šoferi un traktoristu. Diemžēl nu jau vairāk kā gadu, kopš viņam atklāja ļaundabīgu audzēju, viņš vairs nevar strādāt un ir 1. grupas invalīds.

Kopš slimības atklāšanas viņš ir pārcietis operāciju un ķīmijterapiju, tomēr slimība nepadodas, tādēļ ārstu konsīlijs nozīmējis turpmāku ārstēšanu ar medikamentu  Erbitux, kas var viņam palīdzēt. Pirmā deva 1510.64 eiro apmērā tiks apmaksāta no labdarības koncertā “Vienoti par iespēju” saziedotajiem līdzekļiem. Turpmākajam   kursam ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 944.15 eiro. Kopā vēl nepieciešami 5 kursi par kopējo summu 4720.75 eiro.

Palīdzēsim Aleksandram!

Начало проекта: 08.05.2019

проект o кончен: 13.09.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помогите детям ходить!

Помощь Ральфу Чернашову

Доктор POGA

Уход на дому

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

580 265.10 €