Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,015.11 €

Palīdzība Aleksam Nasirovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksam nepieciešamā summa saziedota.

Aleksam ir 3 gadiņi, un puisēns no dzimšanas ir smaidīgs un dzīvespriecīgs bērniņš. Zēnam ir liela ģimene, un viņš ir jaunākā atvasīte 3 bērnu ģimenē. Aleksa attīstība nenoritēja kā bija plānots – viņš sāka staigāt tikai no 2 gadu vecuma, un viņam ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, nelieli garīgās fiziskās attīstības traucējumi.

Puisēns ar prieku zīmē un rotaļājas ar mazām mājiņām, kurām var atvērt un aizvērt logus un durvis. Alekss var stundām ilgi vērot sevi spogulī un spēlēties ar ūdeni. Zēns paliek pārlieku trauksmains, ja kāds cenšas iejaukties viņa nodarbēs vai izjaukt viņa lietu kārtību un dienas ritmu. Aleksam lielas problēmas sagādā atrašanās sabiedriskās vietās, jo zēnam ir savs skats un izpratne par pasauli un lietām ap to. Aleksu vislabāk saprot mamma, jo viņa ikdienā ir visvairāk blakus – mazais, ja vēlas ko parādīt vai pateikt, ņem mammas roku un norāda vajadzīgajā virzienā. Puisēns ļoti pārdzīvo un paliek nemierīgs, ja viņu nesaprot.

Speciālisti rekomendē Aleksam intensīvu viena mēneša ABA terapijas kursu un regulāras ABA terapijas nodarbības 3 reizes nedēļā, kas palīdzētu veiksmīgāk puisēnam apgūt komunikācijas prasmes, uzvedību un izturēšanos sabiedrībā. ABA terapija ir arī ļoti nenovērtējams palīgs ģimenei, kurā aug bērns ar autismu, jo papildus tiek apmācīti arī vecāki un ģimenes locekļi. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 6240 eiro un ģimenei šobrīd pietrūkst tam līdzekļu un tā vēršas pie mums pēc palīdzības.

Palīdzēsim kopā Aleksam kļūt patstāvīgākam! Mums tas izdosies!

 Projektā veiktas izmaiņas 08.05.2021

Начало проекта: 05.05.2021

проект o кончен: 10.05.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Сила в человечности!

Помощь Улдису Василевскису

Помощь бедствуюшим старикам

Свет нашей свободы!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

947 179.31 €