Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 107.00 €

Palīdzība Aigaram Bolim

Aigaram ir 50 gadi. Viņam bija tikai 22 gadi, kad viņš cieta avārijā ar motociklu. Traumas bija smagas, kā arī stāvokli pasliktināja, tas, ka no avārijas vietas Aigaru pārveda sēdus pozīcijā, ko šādos gadījumos nedrīkst darīt. Kopš tā laika viņš pārvietojas ratiņkrēslā un ir kļuvis par aktīvu invalīdu tiesību aizstāvi. Savulaik kopā ar domubiedriem Aigars dibināja Invalīdu un viņu draugu apvienību ”Apeirons”, ilgus gadu viņš ir bijis vides pieejamības eksperts un vadījis spinālo pacientu atbalsta grupas. Paralēli tam Aigara aizraušanās ir bites, viņam bija sava drava Dobeles pusē, kur viņš nodarbojās ar  bišu māšu audzēšanu.

Pērn Aigars piedzīvoja vairākus mikroinsultus. To rezultātā pastiprinājās spastika, kas šobrīd Aigaram liedz strādāt un pārvietoties bez pavadoņa. Pēc vairākkārtējām vizītēm pie ārstiem ir izlemts par labu muguras smadzeņu operācijai, kas var ievērojami mazināt spastiku un ļautu Aigaram atgriezties ierastajās gaitās. Operācijas izmaksas ir līdz pat 3695 eiro. Aigaram šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku atbalstu.

Palīdzēsim Aigaram!

Начало проекта: 27.06.2019

проект o кончен: 07.07.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Anetei Boļšakai

Детскaя реабилитация в Латвии

Palīdzība Jēkabam Drandem

Помощь пациентам с меланомой

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

61 182.75 €