Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 486.00 €

Palīdzība Agnesei Grīvanei

Agnese ir 19 gadi, viņa dzīvo Brocēnu novada Cieceres pagastā. Meitenes dzīves ceļš ir iegrozījies tā, ka kopš 3 gadu vecuma viņu audzināja vecvecāki. Pēc pamatskolas viņa mācījās Saldus tehnikumā par datorsistēmu tehniķi. Diemžēl mācības neizdevās pabeigt, tāpat kā īstenot daudzus citus jaunas meitenes sapņus un ieceres. Tieši pirms gada notika ceļu satiksmes negadījums, kurā Agnesi notrieca smagā automašīna.

Agnese smagā stāvoklī tika nogādāta slimnīcā Rīgā. Tika konstatēta multipla galvas smadzeņu kontūzija, multipli sejas kaulu lūzumi, abpusējas plaušu kontūzijas, aknu un labās nieres kontūzija, kreisās puses ribu lūzumi un daudzas citas traumas. Trīs nedēļas Agnese bija komas stāvoklī. Viņai tika veiktas vairākas sarežģītas operācijas.  Pēc nepilna mēneša meitene atguvās, sāka atpazīt tuviniekus un sāka runāt. Pēc pāris mēnešu intensīvas rehabilitācijas meitene atsāka staigāt, taču viņa nevar noiet lielus attālumus ar kājām un ilgi nostāvēt.  

Tā kā avārijas rezultātā Agnesei ir stipri deformēts galvaskauss, smadzenes pieres daļā aizsargā tikai āda, tad viņai nozīmēta kranioplastija un nozīmēta individuāla galvaskausa protēze, ko valsts neapmaksā. Protēze aizvietos iztrūkstošo galvaskausa pieres daļu un pasargās no riska gūt jaunas traumas. 

Protēzi pēc individuāla pasūtījuma var izgatavot Polijas speciālisti un tā maksā 3248 eiro. Agneses lielākie balsti ir vecvecāki. Vecmāmiņai nācās aiziet no darba, lai ikdienā būtu kopā Agnesi un palīdzētu viņai atveseļoties. Vectētiņš palīdz ikdienā ar mašīnu izvadājot pie ārstiem un dažādām iestādēm. Līdz šim ģimene paši tikuši galā, tomēr maksa par galvaskausa protēzi ir tik liela, ka paši to nevar segt, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Agnesei!

Начало проекта: 10.06.2019

проект o кончен: 13.06.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Доктор POGA

Помощь бедствуюшим старикам

Свет нашей свободы!

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

957 073.41 €