Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,461.53 €

Palīdzi POGA mazajiem pacientiem!

Bērniem ar kustību traucējumiem rehabilitācija ir nepārtraukts process, ko Covid-19 ir apturējis. Fizioterapeiti pie šim bērniem nevar doties arī mājas vīzītēs, lai pasargātu no infekcijas.  POGA speciālisti vēlas sarūpēt ierīces – terapeitiskus kostīmus ar individuāli aktivizējamiem elektrodiem - kas ļaus mājas apstākļos vingrināt muskuļus bērniem ar motoriem kustību traucējumiem.

Viena kostīma izmaksas ir 2200 EUR. POGA pacientu vidū ir vismaz 75 bērni, kuriem šī terapija būtu vitāli nepieciešama. Arī pēc Covid-19 ierobežojumu beigām terapija būs ļoti nozīmīga, īpaši laukos dzīvojošiem bērniem. Lai pēc iespējas vairāk bērnu būtu iespēja turpināt rehabilitāciju, ziedo terapeitiskajiem kostīmiem!

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) 2020. gada kopienas iniciatīva ir izvēlējusies "POGA" kā organizāciju Latvijā, kuras darbībai sniegt savu atbalstu* - par katru €, ko no 2020.gada 1. aprīļa līdz 1.oktobrim ziedos privātpersonas, klāt vēl likt tikpat! Tāpēc aicinām ikvienu ziedot, bet dubultos to ERAB - EBRD Community Initiative! Tavs ziedojums tiks dubultots!

 

*EBRD Community Initiative atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

Начало проекта: 27.04.2020

проект o кончен: 02.06.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Уход на дому

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Помощь Инессе Алешиной

Стипендия от друзей 2020

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

730 523.15 €