Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,205.00 €

Palīdzēsim Nikam sadzirdēt savu māmiņu

Paldies par ziedojumiem!

Nikam ir 12 gadi un ir abpusēja sensoneirāla smaga ceturtās pakāpes vājdzirdība. Zēns ir dzīvespriecīgs un aktīvs, interesējas par visu, kas saistīts ar motosportu un autosportu. Jau no mazotnes māk lasīt cilvēku teikto no lūpām, jo dzirdes zudums neļauj saklausīt.

Problēmas sagādā mācības, jo vājdzirdības dēļ Niks nespēj saklausīt skolotāja teikto. Valodas apguve ir ļoti apgrūtināta, jo valsts izsniegtie dzirdes aparāti pilnā mērā nenodrošina valodas saklausīšanas iespējas, jo ikdienas trokšņi ļoti bieži ir vienādā skaļuma līmenī ar valodas skaņām.

Tāpēc, lai izšķirtu valodu troksnī un veicinātu tās apguvi, modernās tehnoloģijas ir radījušas daudzkanālu digitālos dzirdes aparātus, kas noslāpē fona trokšņus un izvērtē ienākošos signālus, filtrējot valodas skaņas no fona trokšņiem. Lai palīdzētu Nikam sadzirdēt savu māmiņu, neieciešami divi digitālie dzirdes aparāti Widex Inteo IN-19. To kopējās izmaksas ir 2200 lati.

Saziedosim nepieciešamo summu! Palīdzēsim Nikam sadzirdēt savu māmiņu!

Projekts portālā ievietots 24.11.2009, pēdējās izmaiņas 14.12.2009

Начало проекта: 24.11.2014

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

КОСТЮМ СУПЕРГЕРОЯ для маленьких пациентов

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Поможем малышам вырасти!

Доктор Дельфин

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

795 567.14 €