Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,007.38 €

Palīdzēsim Arnellai Rozei un Robertam staigāt

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Viņus ir skārušas slimības, kas liedz kustību prieku.

Palīdzēsim Robertam Silam staigāt!

Roberts ir dzīvespriecīgs 4 gadīgs zēns no Liepājas. Roberts ir dvīnis, kurš dzimis priekšlaicīgās dzemdībās. Dzemdību rezultātā zēns ir guvis smagas traumas, kas liedz zēnam pilnvērtīgi kustēties.  Zēnam ir cerebrālā trieka, spastiska paraparēze. Roberta brālītis ir pilnībā vesels, un tas dod stimulu darīt, lai Roberts panāktu brāli. Roberts pārvietojas ar rolatoru, apmeklē rehabilitācijas kursus “Rehabilitācijas centrā Poga” un noticis labs progress. Lai rehabilitācijā būtu labāki rezultāti un nākotnē Roberts varētu patstāvīgi pats staigāt, ir nepieciešama neiroķirurģiska operācija Čehijā (Ulzibata metode, kuras laikā tiek atbrīvoti muskuļi). Latvijā šādu operāciju neveic. Operācijas izmaksas kopā ar nokļūšanu un uzturēšanas izmaksā 3700 eiro, pēcoperācijas rehabilitācija 1700 eiro. Kopā nepieciešami 5400 eiro.

Palīdzēsim Arnellai Rozei Dumbraitei staigāt!

Arnella ir dzīvespriecīga, izpalīdzīga un smaidīga 14 gadus veca pusaudze no Siguldas novada. Arnella ir gaidīts bērniņš. Grūtniecība noritēja labi līdz 22. nedēļai, kad sāka atpalikt kājiņu augšana. Tā kā ārsti nesaprata, kas par vainu, viņu prognozes bija bēdīgas. Arnella piedzima 48 cm gara un svars 3,524 grami. Nekas neliecināja par problēmu meitenītes attīstībā. Arnella sāka staigāt 1 gada un 1 mēneša vecumā.Kad Arnellai bija 2 gadi un 6 mēneši, meitenīte pēkšņi vairs nevarēja paiet, bija stipras sāpes. Vecāki meklēja palīdzību pie dažādiem speciālistiem, bet neviens nevarēja atbildēt, kas notiek ar Arnellu. Vēlāk atklājās, ka Arnellai ir iedzimta slimība Coxa Vara. Arnellas slimībai gūžu kauli slīd ārā no gūžu bļodiņām. Slimībai raksturīga ir “pīļgaita”, nevar veikt lielus attālumus un ir mazāks augums nekā vienaudžiem. Tad sekoja 3 operācijas divu gadu laikā. Tā kā Latvijā veiktās operācijas nedeva vēlamo rezultātu, tika meklētas citas palīdzības iespējas Vācijas klīnikā.

Meitene mācās 8.klasē. Neskatoties uz to, ka meitenīte pārcietusi vairākas operācijas pilnā narkozē, ir ļoti gudra, mācības viņai padodas, mīļākais priekšmets ir matemātika. Arnella pašmācības ceļā ļoti skaisti zīmē un glezno, spēlē mūzikas instrumentu, ko arī apguvusi pašmācības ceļā.

Pēdējā operācija Arnellai tika veikta 2016. gadā 8. jūlijā, kur Minhenes klīnikā Arnellai gūžās tika ievietoti stieņi, šobrīd ir nepieciešams tos izņemt laukā, jo šie stieņi sāk traucēt Arnellai pārvietoties, kas izraisa sāpes. Operācijai nepieciešami 6746.80 eiro.

Palīdzēsim Arnellai Rozei un Robertam staigāt!

 

Начало проекта: 19.12.2019

проект o кончен: 10.01.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Гуните Тропине

Помощь Артему Яцишину

Отдавая богатеешь

Стипендия от друзей 2020

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

821 938.16 €