Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,427.00 €

...līdz ar Gaismu augt!

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. 

Lai bērniņu cerības piepildītu, biedrība "Oranžais Stars" kopā ar savu partneri TDK "Laipa" organizē brīnišķīgu akciju bērniem ar īpašām vajadzībām.

Šī gada 1.jūnijā tiks organizēts labdarības pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm. Ieeja koncertā plānota par ziedojumiem, kas tiks izlietoti smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai. Biedrība "Oranžais Stars" organizēs brīvprātīgo darbu, radošās darbnīcas un citas jautras aktivitātes bērniem. Savukārt koncerta izrādi organizē tautas deju kolektīvs "Laipa". Dejos paši un piesaistīs bērnu un jauniešu deju kolektīvu “Vēja zirdziņš”, aktierus, dziedātājus u.c. māksliniekus atbilstoši izstrādātajam koncerta scenārijam.

Uz tikšanos koncertā, lai piepildītu bērnu cerības!

Начало проекта: 10.05.2019

проект o кончен: 05.08.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Томасу Екабсону

Повторная помощь Ирене

Для поддержки тяжело больных людей

Поддержkа детей с особыми требованиями

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 827 353.09 €