Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 411.48 €

Ķepu Draugs

Latvijas patversmes un pagaidu mājas nemitīgi ir pārpildītas ar negribētiem, pamestiem kaķiem un suņiem. No kurienes viņu tik daudz? Liela daļa no tiem nāk no ģimenēm, kurās dzīvnieki nav sterilizēti. Mājās sadzimušios kaķēnus un kucēnus ģimenes dažādu iemeslu dēļ nevēlas vai nevar paturēt. Ir gadījumi, kad dzīvnieku sterilizācija nav veikta, jo saimnieki ir strikti sterilizācijas pretinieki. Taču ir samērā daudz gadījumu, kad saimnieks dzīvnieku sterilizāciju vienkārši nevar atļauties. 

Biedrība "Ķepu draugs" vēlas atbalstīt šīs ģimenes, piesaistot ziedojumus dzīvnieku sterilizācijas veikšanai. Palīdzot sterilizēt mājas dzīvnieku, ieguvēji ir vairāki - ne tikai pats dzīvnieks un viņa saimnieks, bet arī tie kaķēni un kucēni, kas netiks atdoti patversmēm un mēnešiem vai pat gadiem nedzīvos patversmēs, gaidot savu kārtu tikt adoptētiem. Dažu desmitu eiro ieguldījums sterilizācijai ir ne tikai saudzīga un cieņpilna attieksme pret dzīvnieku, bet arī sociāli un ekonomiski atbildīgs lēmums.

Projekta īstenošanai nepieciešami 5500.00 EUR. Par šo summu būs iespējams veikt 140 dzīvnieku (suņu un kaķu) sterilizāciju.

Начало проекта: 19.06.2019

проект o кончен: 31.12.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

POGA на колесах

Помощь Артуру Вишаренко

Доктор Дельфин

M3SA - помогите детям выздороветь

Uzzināt vairāk

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

950 285.41 €