Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,387.00 €

gRowTogether

Bored of Borders piedzīvojums “gRowTogether” ir nākamais posms pasaules apceļošanā bez motora, bez burām, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem. Ar airu laivu no Limas, Peru pāri Klusajam okeānam uz Kērnsu Austrālijā. Distances garums ir 15 500 km. Airēšanai paredzētais laiks – 10 mēneši, bet, izvairoties no taifūnu sezonas un pārtikas krājumu atjaunošanai, piestāsim vairākās salās, tāpēc kopumā ceļā tiks pavadīts vairāk kā viens gads.

Mēs zinām, ka mērķi iespējams sasniegt ar ģimenes un apkārtējo atbalstu. Tā varam augt kopīgi, iedvesmojot cits citu. Veltām šo piedzīvojumu augšanai kopā – “gRowTogether”. Šobrīd Latvijas bērnu namos dzīvo nedaudz vairāk kā 1000 bērni un jaunieši.

Aicinām ziedot, lai katram bērnam ir iespēja augt kopā ar ģimeni, kas iedvesmos un atbalstīs, lai arī kādu mērķi viņi gribētu sasniegt.

Katrs ziedojums tiks novirzīts atbalsta programmai “Plecs”, kas strādā, lai ikvienam bērnam Latvijā būtu iespēja izaugt ģimenē, radot nepieciešamās pārmaiņas sistēmā, likumos un sabiedrībā. Pievienojies kustībai!

Ziedotājiem būs iespēja airēt kopā ar mums, katru ziedojumu pārvēršot kilometros (5 EUR = 1 km okeānā). Uz kartes parādīsies, kurš tālāk aizairējis - viena līnija ir Bored of Borders laivai, savukārt otra – ziedotāju “laivai”. Sekot līdzi iespējams Bored of Borders Facebook lapā un www.boredofborders.com.

Row together, grow together!

#gRowTogether

--- --- ---

Donate, so every child has an opportunity to grow in a family that will inspire and support, no matter the goal. Row together with Karlis, by converting every donation to kilometers (5 EUR = 1 km). See more in the ENG site.

Row together, grow together!

#gRowTogether

Начало проекта: 07.06.2018

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Герману Торопову

Поддержkа детей с особыми требованиями

Помощь Николаю Омельяну

Palīdzam brīnumiem notikt

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 827 313.09 €