Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 578.00 €

Atkārtota palīdzība Sondrai Zaļupei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. No 2020. gada 20. janvāra visiem ādas melanomas pacietiem imūnterpija būs valsts apmaksāta. Sondrai jādodas pie ārsta, lai jaunajos noteikumos paredzētājā kārtībā, saņemtu imūnterpiju bez maksas.  Neizlietotie ziedojumi tiks sagabāti līdz terapijas maiņai.  

Jau 2 gadus Sondra cīnās ar ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam un sirsnīgajam labdarības koncertam “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”, viņa varēja saņemt zāles, kuras tobrīd nebija valsts apmaksātas. Pēc dažiem mēnešiem Sondrai vajadzīgās zāles tika iekļautas  valsts kompensējamo zāļu sarakstā un Sondra tās varēja saņemt bez maksas. Tomēr šobrīd slimība ir progresējusi un Sondrai nozīmēta turpmākā  ārstēšanās ar imūnterapiju Keytruda, kas Sondras gadījumā atkal nav valsts apmaksāta. 

Sondra ir 33 gadus jauna sieviete, 2 gadus vecas mazulītes mamma. Savā profesionālajā dzīvē viņa sekojusi sirdij un ļāvusies izaicinājumiem radošajā jomā gan vadot Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sabiedriskās attiecībās un mārketingu, gan atbalstot vokālās grupas Latvian Voices radošās gaitas, kā arī dzīvesbiedra un mūziķa Riharda Zaļupes radošos projektus. 

Pavisam neilgi pirms mazulītes piedzimšanas Sondra pamanīja izmaiņas kādai dzimumzīmītei uz rokas. Ārsts nozīmēja operāciju uzreiz pēc mazulītes piedzimšanas. Pēcoperācijas rezultāti diemžēl apstiprināja ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Tika veikta atkārtota operācija, lai izņemtu apkārtējos audzēja skartos audus, nozīmētas  regulāras ikmēneša ārsta apskates. Viss bija labi, līdz tika konstatēta audzēja izplatība vēdera un muguras ādā. Tas bija šoks un steidzami tika sākta ārstēšana. 

Par iepriekš saziedotajiem līdzekļiem Sondra turpina ārstēšanu ar jaunajām zālēm Keytruda Tartu universitātes klīnikā Igaunijā, jo tur viena deva maksā 4136.55 eiro, kas ir par 986.29 eiro lētāk kā Latvijā. Tomēr gadu ilgam ārstēšanās kursam šobrīd trūkst līdzekļi vēl 7 kursiem 28 955.85 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Sondrai atveseļoties, dzīvot un audzināt savu mazulīti!  

Начало проекта: 09.12.2019

проект o кончен: 17.01.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Валтеру Салминьшу

As One Against Cancer

Помощь животным

Uzzināt vairāk

#Не молчи!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 590 649.54 €