Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,313.25 €

Atkārtota palīdzība Jeļenai Blicavai

Jeļenai ir 40 gadi,viņa kopā ar vīru Māri audzina 2 bērnus - 14 gadus veco meitu un 8 gadus veco dēlu. Ģimene dzīvo Ogrē. Jeļena ir apģērbu konstruktore un modelētāja. Tomēr nu jau kādu laiku viņa vairs nestrādā. Jau piekto gadu Jeļena sadzīvo ar ļaundabīgu zarnu audzēju. 

Reizi gadā Jeļena pārcieš ķīmijterapijas kursu, kas uz laiku šo slimību aptur. Ikdienā Jeļenai izjūt gan sagurumumu, gan nespēku, kā arī stipras vēdera sāpes. Bet ir dienas, kad viņa jūtas labāk un var nodarboties ar savu sirds lietu - šūšanu. Lielākais stimuls cīņā ar slimību ir prieks par bērniem. Meitai ir lieliski sasniegumi mācībās un mūzikā, un arī dēls nodarbojās ar sportu un jau piedalās sacensībās. Jeļenai gribās viņus vienmēr atbalstīt un būt līdzās.

Šobrīd Jeļenai nozīmēts kārtējais ķīmijterapijas kurss kombinācijā ar medikamentu Avastin, kas novērš audzēja augšanu, bloķējot jaunu asinsvadu veidošanos, kas nodrošina barības vielu un skābekļa piegādi audzējam. Avastin Jeļenas gadījumā nav valsts apmaksāts. Vienai devai nepieciešami 874.95 eiro, bet atlikušajiem 6 ārstniecības kursiem nepieciešami kopā 5249.70 eiro. Ģimene jau daļiņu ir savākuši arī no pašu līdzekļiem, divi kursi ir apmaksāti no iepriekš saziedotajiem un neizlietojiem līdzekļiem. Ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību ārstniecības turpināšanai. 

Palīdzēsim Jeļenai!

Начало проекта: 29.07.2019

проект o кончен: 08.09.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Ангел-хранитель ребенка

Помощь семье Вальтера Грата

Поможем малышам вырасти!

Для поддержки тяжело больных людей

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

146 547.32 €