Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,362.00 €

Atbalsts Žanim Leitānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Žanim nepieciešamā summa saziedota.

Žanim ir setiņi gadiņi, viņam ir autisms un iedzimta hemolītiska anēmija. Zēns apmeklē specializēto bērnudārzu, bet pats nespēj ēst un dzert patstāvīgi, nespēj pats saģērbties. Žanim ir pazeminātas uzmanības noturības un koncentrēšanās spējas. Ir aizkavēta valodas attīstība, gan valodas sapratne, gan ekspresīvā valoda. Zēns nerunā, savas vēlmes izsaka ņemot mammu pie rokas un velkot klāt pie vēlamā priekšmeta. Ja kaut ko nevēlas darīt sāk skaļi bļaut. 

Zēnam ļoti patīk ūdens, patīk spēlēties ar ūdens strūklu. Savas emocijas zēns nespēj izteikt ar vārdiem, tādēļ to dara, kliedzot un kožot sev rokās. Māmiņai ir sāpīgi uz to noskatīties, un viņa no sirds cenšas savam puisītim palīdzēt. Žanim ir nepieciešama maksimāla asistēšana un uzraudzība. Zēnam patīk spēlēties ar rotaļlietām, kuras skan, kuras var košļāt. Zēnam nav pašapkalpošanās iemaņu, kaut arī cenšas pats ģērbties, bet neveiksmīgi.

Valodas un komunikācijas mācīšanai, speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības. Žanis ir uzsācis apmācību pēc ABA terapijas metodes. Tā ir īpaši izstrādāta apmācību metode bērniem ar autismu, kas sniedz pozitīvus rezultātus ilgtermiņā. Pēc dažu mēnešu intensīvo ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas  zēnam ir būtiski uzlabojusies uzvedība, viņš spēj mierīgi nosēdēt pie galda un izpildīt uzdoto uzdevumu.

Žanim rekomendētas intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā divu mēnešu garumā. Tam nepieciešami 2000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav.

Lai nodrošinātu Žanim ABA terapijas nodarbības kopā nepieciešami 2000 eiro, no kuriem 338 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1662 eiro.

Palīdzēsim Žanim!

Начало проекта: 08.01.2019

проект o кончен: 08.03.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Исполни мечту ребенка!

Для поддержки тяжело больных людей

POGA на колесах

Эрготерапия для детей с двигательными нарушениями

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

703 106.76 €