Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,559.00 €

Atbalsts Valērijai Širokovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Valērijai nepieciešamā summa saziedota.

Valērija ir dzīvespriecīga, aktīva un zinātkāra 11 gadus veca meitene. 11 mēnešu vecumā meitenei uzstādīja diagnozi - organisks CNS bojājums. Psihomotorās un valodas attīstības aizture.

Kopš dzimšanas Valērija regulāri apmeklē osteopātu un dažādas rehabilitācijas Latvijā. Regulārā rehabilitācija un meitenītes centība ir devusi pozitīvus rezultātus. Agrāk Valērija nestaigāja, ātri nogura, neturēja līdzsvaru. Bet tas ir pārvarēts! Un šobrīd Valērija jau skrien, lec un dejo.

Neskatoties uz nopietniem funkcionālajiem traucējumiem, Valērija nezaudē savu dzīvesprieku. Bet vislielākā vēlēšanās Valērijai ir sākt runāt. Sākt runāt, kā to dara citi bērni, nevis vien ar skaņām norādīt uz savām vajadzībām. Valērija mācās speciālajā pamatskolā 3.klasē. Meitene centīgi mācās un apmeklē psihologa un logopēda nodarbības, kas palīdz uzlabot psihoemocionālo stāvokli, samazina hiperaktivitāti un attīstīt valodu. Valērijai ļoti patīk bērnu sabiedrība, bet diemžēl pastāv lielas komunikācijas problēmas. Lai attīstītu meitenes valodu un komunikācijas spējas ārsts rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene no saviem līdzekļiem Valērijai apmaksā logopēda nodarbības un psihologu. Ar to meitenītes pilnvērtīgai attīstībai ir par maz.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un uzturēšanās (naktsmītne) izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1220 eiro, no kuriem 148 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1072 eiro.

Ģimene segs izmaksas par vīzām un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Valērijai!

 

Начало проекта: 17.05.2019

проект o кончен: 05.09.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Мамочка, я тебя люблю!

Доктор Дельфин

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Для поддержки тяжело больных людей

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

158 100.36 €