Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,155.00 €

Atbalsts Undīnei Ozoliņai (līdzekļi 2017.gadā pietiekoši)

Undīne Ozoliņa, dz.g.2008., Cēsis

Mērķis: Delfīnterapija, Rehabilitācija Latvijā. Ārvalstu speciālista konsultācija.

2017.gada ziedojumos nepieciešams: 862 EUR

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Undīnei līdzekļi rehabilitāciju nodrošināšanai 2017.gadā pietiekoši.

Deviņgadīgai Undīnei ir Kaķa brēciena sindroms. Ģimene no dzimšanas nodrošina meitai rehabilitācijas, medicīniskās apskates, lai Undīne varētu pilnvērtīgāk dzīvot. Meitenei ir kustību traucējumi un valodas attīstības aizture. Ikdienā Undīne apmeklē skolu un mācās pēc speciālās izglītības programmas.

Šobrīd Undīne jau staigā diezgan stabili, bet ir nepieciešama ortopēda konsultācija, jo pēdu deformācija būtiski apgrūtina staigāšanu. Undīne mācās braukt ar specializēto trīsriteni, kas paredzēts tieši bērniem ar kustību traucējumiem. Meitenītei tas ir gan trenažieris, gan socializācijas veids. Braucot ar riteni, tiek stiprināti kāju muskulīši.

Ģimene apmaksā Undīnei audiologopēda un fizioterapeita nodarbības, skolā bērns saņem kanisterapiju, kas arī ir palīgs attīstības veicināšanai.

Lai attīstītos Undīnes valoda, ārsti rekomendē turpināt delfīnterapiju. Diemžēl Undīnes vecākiem nepietiek līdzekļu, lai segu visus meitenes rehabilitācijas izdevumus.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai UndīneI 2017.gadā varētu nodrošināt:

  • Delfīnterapijas kurss – 1233 eiro;
  • Ortopēda konsultācija - 300 eiro;
  • Baseins - individuāla terapija ar hidromasāžu – 204 eiro

Lai nodrošinātu Undīnei rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 1737 eiro, no kuriem 875 eiro jau ir pieejami no 2015. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2017. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 862 eiro.

Palīdzēsim Undīnei!

 

Начало проекта: 19.01.2017

проект o кончен: 07.07.2017

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Эрготерапия для детей с двигательными нарушениями

Помощь животным

Стипендия от друзей 2020

Собака – это больше, чем друг

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

700 899.76 €