Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 25.00 €

Atbalsts Stefanam Neļubinam

Desmit gadus vecajam Stefanam ir bērnības autisms un vidēji smaga garīga atpalicība. Zēns nerunā, viņam nav vecumam atbilstošu zināšanu un pašaprūpes iemaņu, ir traucēta iekļaušanās sabiedrībā. Stefans ir ļoti emocionāls, nevar izteikt savas vēlmes un vajadzības, jūtīgi reaģē, ja kaut ko vēlas. Zēns nemāk komunicēt ar vienaudžiem. Stefanam ļoti patīk nodarboties ar sportu, spēlēt spēles. Ikdienā zēnam ir nepieciešama pastāvīga pieaugušā klātbūtne uzraudzība, kontrole un palīdzība. Stefans mācās Rīgas 3. speciālajā skolā. Psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai, runas attīstības veicināšanai, psihiatrs zēnam rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā zēnam psihologu, reitterapiju un peldēšanas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1270 eiro, no kuriem 22 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1248 eiro.

Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Stefanam!

Начало проекта: 01.02.2019

проект o кончен: 30.03.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Собака – это больше, чем друг

Свет нашей свободы!

Стипендия от друзей 2020

Ангел-хранитель ребенка

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

728 086.62 €