Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,280.45 €

Atbalsts Rodrigo Kožemjako

Piecus gadus vecajam Rodrigo ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.

Pateicoties visu dzirdīgo un līdzjūtīgo cilvēku atbalstam Rodrigo jau ir apmeklējis Rehabilitācijas centru Adeli Slovākijā. Paldies visiem, kas palīdzēja! Pēc saņemtā kursa Rodrigo attīstībā vērojami uzlabojumi, nelieli, bet tomēr sasniegumi. Rodrigo uzvedībā bija novērojamas izmaiņas gan fiziskā, gan garīgā, gan emocionālā ziņā. Rodrigo ir kļuvis daudz stabilāks un saturīgāks, tāpat sācis stabilāk turēt galvu. Jūtami ir samazinājusies spastika, muskuļu tonuss un hiperkinēzes, kas ir veicinājis fizisko aktivitāti, uzlabojis kustību apjomu un veicinājis kustību mērķtiecību. Tāpat stabili sācis stāvēt uz abām kājām. Garīgā ziņā, nedaudz palielinājies vārdu krājums, zēns vairāk sācis atpazīt dažādus attēlus un dažus spēj pat samēra skaidri pateikt. Rodrigo kļuvis daudz atvērtāks un parādījies lielāks spars darboties. Zēns ir kļuvis visādā ziņā daudz aktīvāks un emocionāli piepildītāks.

Ņemot vērā veiksmīgo rehabilitāciju, Rodrigo ģimene vēlas arī turpmāk nodrošināt dēlam rehabilitāciju Slovākijas medicīnas centrā, tādēļ lūdz ziedotāju palīdzību, lai Rodrigo 2019. gadā varētu saņemt kursu Medical Center Adeli. Tam nepieciešami 4000 eiro.

Lai nodrošinātu Rodrigo rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 4000 eiro, no kuriem 3279 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 721 eiro.

Palīdzēsim Rodrigo!

Начало проекта: 09.01.2019

проект o кончен: 04.02.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь по уходу за Кристером Редлихом

Для поддержки тяжело больных людей

Стипендия от друзей 2020

Свет нашей свободы!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

164 017.66 €