Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 81.00 €

Atbalsts Robijam Rojam Treijam

Mērķis: rehabilitācija ''Adeli Medical center'', Slovākijā.
Gadā nepieciešami - 5400 lati.

Roberts Rojs Treijs, dz. g. 2009., Rīga

Robijs piedzima 28./29.grūtniecības nedēļā un svēra 1kg 310g, augums 43 cm. Robijs ir viens no dvīņiem, diemžēl otrs dvīnītis mira jau grūtniecības laikā. Puika jau cīnījās par savu dzīvībiņu mammai būdams vēderā.

Diagnozi CNS bojājums zēnam uzstādīja 4.dzīvības nedēļā. Patreizējā diagnoze ir CNS bojājums, spastikas tetraparēzes veidā ar kustību traucējumiem, PMAA aizture.

Vecāki iegulda visus savus spēkus, lai dēls varētu dzīvē pats nostāties uz savām kājiņām. Puika saņem regulāri rehabilitācijas kursus Latvijā, katra diena viņam ir kā darba diena, fizioterapeita nodarbības, logopēds, ergoterapeits, masāžas, reitterapijas nodarbības.

 Puika nesēž, nerāpo, ir iemācījies nedaudz līst. Neskatoties uz kustību traucējumiem un smago diagnozi, viņš ir dzīvespriecīgs un smaidīgs puisis, kurš ir gatavs cīnīties.

Ir iespēja palīdzēt un uzlabot Robija kustības, rehabilitācijas centrā Slovākijā ''Adeli Medical Center''.
Nepieciešamā  summa 5400 lati. Ārsti rekomendē saņemt rehabilitāciju 2-3  reizes gadā, lai sasniegtu iespējami labāko rezultātu.

 Robija ģimene ļoti cer un tic uz ziedotāju atsaucību, lai palīdzētu un dotu iespēju Robijam.

Iepriekš jau no sirds esam pateicīgi visiem ziedotājiem par labām sirdīm, kas dod mums tik lielisku iespēju nokļūt rehabilitācijas centrā Slovākijā.

Projekts ievietots portālā: 18.04.2011.

Начало проекта: 01.01.2011

проект o кончен: 31.12.2011

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Поможем спасти жизнь!

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 266.92 €