Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 365.00 €

Atbalsts Oskaram Keišam

Mērķis: rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 4438 lati

Oskars Keišs, dz.g. 2000., Rīga 

Oskars dzima dabīgās dzemdībās, kaut bija nepieciešams veikt ķeizargriezienu. Tā rezultātā mazajam puisēnam bija aisinizplūdums galvā un pirmos dzīves mēnešus mazulis pavadīja slimnīcās. Šo smago dzemdību vienas no sekām ir bērnu cerebrāla trieka. Ir acs tīklenes atslāņošanās un tāpēc  tika veiktas lāzera un krio operācijas actiņām, kuras ļauj pašlaik zēnam redzēt ar brillēm ar stikliem -21.

Savos 10 gados Oskars ir saņēmis 17 rehabilitācijas kursus Latvijā, 3 ārstēšanās kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, vairākas ausu operācijas.

Pateicoties ieguldītajam darbam tagad Oskars var dzirdēt, skriet, peldēt, braukt ar velosipēdu. Ir ieguldīts daudz pūļu zēna veselības stiprināšanā.

Šī ārstniecība zēnam ir jāturpina. Gada laikā ir nepieciešams  ostoepāts, psihologa konsultācijas, sensomotorā korekcija, reitterapija,  baseina apmeklējums un delfīnterapijas kurss.

 Zēnu interesē viss, kas saistīts ar dzīvniekiem. Mājās viņš rūpējas par diviem kaķiem un zivtiņām akvārijā. Zēns sapņo kļūt par ihtiologu. Oskars dzīvo kopā ar mammu. Zēnam ir jāturpina iesāktā ārstniecība, ģimenei tam līdzekļu nepietiek.

Palīdzēsim Oskaram uzlabot savu veselību!

Projekts ievietots portālā: 08.06.2010., pēdējās izmaiņas 01.01.2011.

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Каспару Домбровскому

Помощь Александру Тарашкевичу

Исполни мечту ребенка!

Повторная помощь Анде Кивлише

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

180 861.88 €