Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 711.00 €

Atbalsts Kristeram Pučkam

Sirsnīgs paldies! Kristera rehabilitācijai nepieciešamā summa saziedota!

Kristers piedzima pirms laika, 23./24.grūtniecības nedēļā. Puisēnam ilgstoši bija problēmas ar elpošanu (atkarība no skābekļa), jo, plaušas vēl nebija attīstījušās, lai Kristers varētu pats elpot. Zēnam tika konstatēts liels asins izplūdums galviņā un redzes problēmas (šķielēšana). Kristeram ir uzstādītas diagnozes bērnu cerebrālā trieka, bronhopulmonālā displāzija (smagas pakāpes), simptomātiska epilepsija, kreisās puses hemiparēze, psihomotorās attīstības aizture.

Šobrīd Kristeram ir 6 gadi. Kristers ir ļoti aktīvs, zinātkārs un pozitīvs puisītis. Viņam ļoti patīk grāmatas (pasakas un enciklopēdijas), mūzika, rotaļāšanās ar citiem bērniem, un patīk darboties ar darba instrumentiem. Zēns apmeklē speciālo dārziņu, kur ļoti daudz ko apguvis (pazīst burtiņus, prot skaitīt un mēģina lasīt pa zilbēm (vēl tikai sākums)). Kristeram ir jāuzlabo izruna, bet viņš jau var atbildēt uz jautājumiem un pastāstīt teikumos. Ir sācis patstāvīgi ēst, dzert no krūzītes. Ar piepalīdzēšanu prot apģērbties. Kreisā rociņa ir sliktāka par labo rociņu, bet vienalga cenšas to izmantot.

Kristeram ir daudz vēl jāstrādā, lai uzlabotu gaitu un stāju. Ir iemācījies patstāvīgi piecelties, bet vēl grūtības sagādā patstāvīga staigāšana. Viens pats pārvietojas nestabili.

Pateicoties lielajam darbam gan no ģimenes puses, gan speciālistu puses, jūtami uzlabojumi kā fiziski tā arī jūtams, ka Kristers ir kļuvis psiholoģiski mierīgāks.

Zēns regulāri apmeklē ergoterapiju , fizioterapiju, audiologopēdu, reitterapiju un montesori nodarbības. Regulāri saņem intensīvos kursus rehabilitācijas centrā Poga.

2019.gadā Kristeram plānots intensīvs 15 dienu rehabilitācijas kurss, kurā iekļautas “Therasuit3” terapijas nodarbības, 6 ergoterapijas un 6 audiologopēda nodarbības, masāžas. Kursa kopējās izmaksas ir 1620 eiro.

Kristera vecāki saka milzīgu paldies visiem, kas atbalstījuši Kristera rehabilitāciju nodrošināšanu!

Palīdzēsim Kristeram!

Начало проекта: 25.07.2019

проект o кончен: 26.11.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Бедным семьям с детьми

Эрготерапия для детей с двигательными нарушениями

Поддержkа детей с особыми требованиями

POGA на колесах

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

84 479.23 €