Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,240.45 €

Atbalsts Jasmīnai Ņesonovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Jasmīnai nepieciešamā summa saziedota.

Jasmīna ir atraktīva, atvērta un komunikabla 13 gadus veca meitene, kas dzīvē vēlas piepildīt lielus sapņus. Diemžēl Jasmīna piedzima ar muguras smadzeņu defektu, kas izraisīja kustību traucējumus. Jau no dzimšanas ģimene regulāri meitai nodrošina rehabilitāciju un medicīniskās apskates, lai Jasmīna varētu pilnvērtīgi dzīvot.

Jasmīnai ir kustību traucējumi, kas ierobežo pārvietošanos, meitene nespēj nostāvēt patstāvīgi, var noiet tikai īsus attālumus pati. Aktīvi pārvietojas ar pielāgotu trīsriteni, kas arī trenē kāju muskulatūru. Lai Jasmīna nostiprinātu ķermeņa kustības, gaitu un stāju, ir nepieciešama regulāra rehabilitācija un individuāli izgatavotas ortozes. Ortozes nepieciešamas, lai uzlabotos Jasmīnas gaita, meitene kļūtu patstāvīgāka un spētu veiksmīgāk veikt ikdienas gaitas. Meitene mācās 7.klasē, apgūst keramiku Cēsu mākslas skolā. Jasmīnai ļoti patīk radošas nodarbes.

Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu, lai Jasmīna 2019. gadā varētu saņemt:

  • Individuāli izgatavotas ortozes – 2970 eiro;
  • Nodarbības peldbaseinā – 720 eiro;
  • Biofeedback terapija un zemūdens masāža – 750 eiro.

Lai nodrošinātu Jasmīnai rehabilitāciju un ortozes gadā kopā nepieciešami 4440 eiro, no kuriem 137 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2019. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4303 eiro.

Palīdzēsim Jasmīnai!

Начало проекта: 11.01.2019

проект o кончен: 11.07.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Жизнь городских кошек

Помощь Георгию Михайлову

Labdarības rallijs - Baltic Sea Circle 2020

Детскaя реабилитация в Латвии

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

163 977.66 €