Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 87.00 €

Atbalsts Guntim Matisonam

Mērķis: delfīnterapija
Gadā nepieciešami: 2000 lati

Guntis Matisons, dz. g. 2001., Tukums

Guntis ir saulains bērns - tā bieži vien tiek dēvēti bērni ar Dauna sindromu. Guntis apmeklē Tukuma Speciālo skolu. Mājās zēns labprāt skatās TV, prot sameklēt spēles un mūziku datorā.
Guntim ir ļoti labs kontakts ar mazākiem bērniem, jo viņš ir uzmanīgs un draudzīgs. Kaut arī Guntim ir sava valoda, skolotājas un mamma zēnu saprot.

Īpašas pārmaiņas zēna uzvedībā un runā notika, kad ar fonda Ziedot atbalstu bija iespēja saņemt delfīnterapijas kursu Ukrainas rehabilitācijas centrā Nemo, kur arī izdevās vairāk iegūt informāciju par Gunta  veselības stāvokli.
Pēc delfīnterapijas kursa Gunta valoda ir uzlabojusies. Zēns kļuvis mierīgāks un nosvērtāks.

Tā kā pirmais delfīnterapijas kurss ir devis tik labus rezultātus zēna mamma lūdz ziedotāju atbalstu, lai dēls varētu vēlreiz saņemt delfīnterapiju.
Diemžēl Gunta tētis jau vairākus gadus ir aizsaulē, tādēļ  finansiālais stāvoklis to neļauj izdarīt pašas spēkiem.

 Lai Guntim varētu nodrošināt vienu delfīnterapijas kursu Ukrainas rehabilitācijas centrā Nemo gadā nepieciešami 2000 lati.

Palīdzēsim Guntim veseļoties!

Projekts ievietots portālā: 01.11.2011.

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Саните Мегере-Клевинской

Поможем малышам вырасти!

Поддержи сильных 2021

Для поддержки тяжело больных людей

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

162 272.92 €