Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 467.00 €

Atbalsts Esterei Krapsei

Piecpadsmit gadus vecajai Esterei ir bērnu cerebrālā trieka un izteikta tetraparēze. Meitenei ir veiktas vairākas ortopēdiskas operācijas, kas ļoti uzlabojušas Esteres spēju staigāt patstāvīgi.

Estere apmeklē Rīgas 1.speciālo internātskolu. Tā kā Esterītei ir konstatēta vājdzirdība un vājredzība, meitene ikdienā lieto dzirdes aparātus un brilles. Esteres mīļākās nodarbošanās ir braukšana ar velosipēdu, peldēšana baseinā, jāšana ar zirgu un galda spēles. Estere ir ļoti komunikabla, viņai ir būtiski atrasties sabiedrībā un veidot ikdienas kontaktu ar līdzcilvēkiem. Meitene ir atraktīva un labprāt apmeklē dažādus pasākumus, kuros var izpausties gan veicot fiziskas, gan prāta aktivitātes. 

Estere saņem regulāru intensīvu rehabilitāciju centrā POGA. Tas nepieciešams, lai varētu nostiprināt iegūtās iemaņas un  uzlabotu Esteres gaitas un līdzsvara pozīciju, kreisās plaukstas darbību. Lielais mērķis ir stabili nostāties uz savām kājām un staigāt bez palīglīdzekļiem vai atbalsta. 2020.gadā Esterei plānots viens intensīvs rehabilitācijas kurss. Kursa laikā plānotas 15 “Therasuit 3” terapijas nodarbības, 14 G-EO System gaitas robota nodarbības, 6 audiologopēda nodarbības. Viena kursa izmaksas ir 2060 eiro. No iepriekš saziedotajiem līdzekļiem jau ir pieejami 983 eiro, tāpēc no ziedotājiem tiek lūgts atbalsts 1077 eiro.

Palīdzēsim Esterei!
 

 

 

Начало проекта: 16.12.2019

проект o кончен: 07.02.2020

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь Роберту Балису

Ангел-хранитель ребенка

Перелетные птицы

Стипендия от друзей 2020

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 059 756.67 €