Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,205.45 €

Atbalsts Diānai Pavlovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiemm! Diānai nepieciešamā summa saziedota.

Diāna ir draudzīga un komunikabla 12 gadus veca meitene. Meitenei ir pshihomotorās attīstības aizture, agrīns centrālās nervu sistēmas bojājums, pirmās hromosomas īsā pleca subtelomēra rajona delēcija un valodas attīstības traucējumi un uzvedības traucējumi.

Lai arī ikdienā vecāki saprot Diānas vajadzības, tomēr meitenei ir grūtības veidot saskarsmi ar apkārtējiem. Nabadzīgās valodas dēļ, Diāna nevar veidot draudzīgas attiecības ar citiem bērniem. Meitene izrunā tikai atsevišķus vārdus, bet teikumus neveido. Diāna apmeklē skolu un mācās pēc speciālās programmas.

Lai veicinātu Diānas fizisko un garīgo attīstību, jau kopš dzimšanas ar meiteni strādā dažādi speciālisti. Ar līdzcilvēku palīdzību Diāna ir saņēmusi vairākus delfīnterapijas kursus. Šī terapija ir sekmējusi bērna vispārējo attīstību, kā arī nedaudz uzlabojusi runas attīstību. Diānas mazās uzvaras ļoti priecē vecākus.

Meitenes aprūpe prasa lielu pacietību un smaga darba, bet ģimene dienu no dienas ar mīlestību sniedz atbalstu meitenei. Diānas mammas strādā tikai pusi dienas, jo meitai nepieciešama pastāvīga uzmanība. Ģimene apmaksā higiēnas preces, fizioterapiju, logopēdu, mākslas terapiju un reitterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 7 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā un uzturēšanās (naktsmītne) izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1006 eiro, no kuriem 202 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 804 eiro.

Ģimene izsaka sirsnīgu pateicību visiem ziedotājiem par palīdzību!

Palīdzēsim Diānai!

Начало проекта: 08.04.2019

проект o кончен: 02.05.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Мамочка, я тебя люблю!

Доктор POGA

Steidzama operācija Ivitai Kupakai

Семьям с детьми инвалидами

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

163 942.66 €