Seko mums Šodien saziedoti jau 3,172.00 €

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Raimondam ir 46 gadi. Viņš ir sertificēts būvinženieris. Pirmo darba pieredzi celtniecībā viņs guva vēl skolas gados strādājot tēva vadībā vasaras brīvlaikos, taču, gadiem ejot,  Raimonds apguva arodu un ieguva būvinženiera izglītību. Raimonds savas zināšanas un prasmes kā darbu vadītājs licis lietā dažādos valstiski svarīgos objektos, kā piemēram, Valsts Prezidenta pilī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Vaivaru Nacionālajā rehabilitācijas centrā un daudzos citos objektos.  

Diemžēl pēdējos vairāk nekā 8 gadus darba slodzi Raimonds ir būtiski samazinājis, jo cīnās ar ļaundabīgiem audzējiem. Sākotnēji viņam tika atklāts kuņģa vēzis, taču dažus gadus vēlāk tika atklāts taisnās zarnas vēzis. Raimonds ir pārcietis vairākas ķīmijterapijas un 4 operācijas. Šobrīd lielākais izaicinājums ir uzveikt metastāzes aknās. Līdzšinējā ārstēšana nepalīdz, tādēļ ārstu konsīlijs nozīmējis viņam ārstēšanu ar valsts neapmaksātu medikamentu Everolimus, kas šobrīd ir vienīgais, kas Raimondam var palīdzēt. Nacionālais veselības dienests individuālu zāļu kompensāciju ir atteicis. Tādējādi Raimondam ik pēc 3 mēnešiem nepieciešami 3729.71 eiro, kopā gada laikā nepieciešami 11 189.13 eiro. Raimondam šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Neskatoties uz smago slimību, viņš turpina aktīvu dzīves veidu, ar savu klātbūtni atbalstot arī hokeja komandu "Dinamo Rīga", teju katrā spēlē. 

Palīdzēsim Raimondam!

Projekts ievietots portālā 06.02.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Oļegam Dziemidovam

Palīdzība Albertai Ramei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 850.21 €