Seko mums Šodien saziedoti jau 15,107.58 €

Palīdzība Dzintrai Treimanei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, trūkstošā summa zālu iegādei tiks segt no Onkoloģiskā fonda līdzekļiem. 

Dzintrai no Baldones ir 61 gads. Dzintra ir medmāsa, lielāko darba dzīves daļu viņa strādāja Baldones slimnīcā. Astmas dēļ, darbu nācās pamest un, pēdējos 15 gadus viņa ar vīru strādā savā piemājas saimniecībā.

Pirms 10 gadiem Dzintrai atklāja zarnu vēzi, kas pēc operācijas tika veiksmīgi tika uzveikts. Taču pirms vairāk kā gada Dzintra nonāca slimnīcā ar spēcīgām vēdera sāpēm, atklājās, ka audzējs ir atgriezies un sācis izplatīties. Dzintrai nozīmēta ārstēšana ar jaunākās paaudzes medikamentu Everolimus, viens kurss izmaksā 3416 eiro. Pateicoties ziedotāju atbalstam Dzintra jau saņēma vairākus zāļu kursus. Tā kā Dzintras stāvoklis ir uzlabojies, tad šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis zāles turpināt. Zāles nav valsts apmaksātas, ir iesniegts pieteikums individuālai zāļu kompensācijai, bet atbilde vēl jāgaida. Četriem kursiem nepieciešami 13 664 eiro. Dzintrai tādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai slimību apturētu!

Palīdzēsim Dzintrai!

Projekts ievietots portālā 25.03.2021

Projekts noslēgts 29.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Normundam Saulem

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 838.98 €