Seko mums Šodien saziedoti jau 14,737.58 €

Palīdzība Ditai Jonītei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta līdz turpmākajam ārstu konsīlija lēmumam. 

Ditai no Rīgas ir 21 gads, viņas sapņi sniedzās no baleta līdz pat klarnetes spēlei, vienmēr bijusi aktīva, radoša un enerģijas pilna, tomēr 13 gadu vecumā meitene piedzīvoja pamatīgu satricinājumu. Dita bija veiksmīgi iestājusies kādā no Rīgas ģimnāzijām, spēlēja klarneti mūzikas skolā, gatavojās ar skolas orķestri piedalīties Skolēnu dziesmu un deju svētkos. Taču uz svētkiem Dita netika un no ģimnāzijas nācās izstāties smagu veselības problēmu dēļ.  

Sākotnējās aizdomas par artrītu neapstiprinājās, jo vēlāk veiktajā vēdera dobuma sonogrāfijā atklājās ļoti reta veida kuņģa audzējs. Sekoja operācija un ķīmijterapija, paralēli mājmācībā Dita pabeidza vidusskolu, mēģināja studēt gan programmēšanu, gan sociālās zinības, taču veselība stāvokļa dēļ tas neizdevās. 6 gadus Dita lietoja zāles, bet tomēr organisms pie šīm zālēm pierada un audzējs turpināja attīstīties, cerības uz atveseļošanos vairs nedeva. Tomēr Ditas ģimene nepadevās un meklēja iespējas meitenei palīdzēt. Nomainot slimnīcu un ārstējošo ārstu, izdevās atrast Ditas gadījumam piemērotu ārstēšanu. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanos medikamentu Sunitinib, kura kompensāciju Nacionālais veselības dienests Ditas gadījumā diemžēl ir atteicis. Ik mēnesi nepieciešami 3557 eiro. Šādu līdzekļu Ditas ģimenei nav. 

Pateicoties līdzšinējam ziedotāju atbalstam Dita jau saņēma vairākas nepieciešamo zāļu devas. Audzējs ir apturēts, taču to nepieciešams uzveikt pavisam! Pērn Dita uzsāka mācīties multimediju dizainu, ko iepriekš veselības stāvokļa dēļ nevarēja. “Man ļoti patīk lasīt mītiskus stāstus angļu valodā, nodarbojos ar pērļošanu. Es ļoti ceru uz zālēm Sunitinib, ka tās man palīdzēs,” stāsta Dita un lūdz līdzcilvēku palīdzību dārgo zāļu iegādē.

Palīdzēsim Ditai!

Projekts ievietots portālā 30.12.2020

Projekts noslēgts 22.02.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Inetai Arnoldei

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Latvijas mednieki Ukrainas aizsardzībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 804 468.98 €