Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Domās un darbos kopā ar Ukrainu!

Līdzpārdzīvojam un domās ik dienu esam kopā ar Ukrainu, taču ar to diemžēl nepietiek, lai ukraiņu tauta varētu turpināt varonīgi cīnīties par savu valsti, mājām un nākotni.  

Ukrainai joprojām ir vajadzīga mūsu praktiskā palīdzība – ziedojumi kara skaudrajā ikdienā akūti nepieciešamo lietu iegādei. Katram eiro un katriem dažiem eiro ir nozīme, lai ne tikai domās, bet arī darbos mēs varētu būt kopā ar Ukrainu.

Kopīgiem spēkiem līdz Ukrainas uzvarai!

Visa saziedotā nauda tiks novirzīta Ukrainas atbalstam – akūtām vajadzībām. Ziedojumu saņēmējus izvēlēsies Ukrainas vēstniecību Latvijā sadarbībā ar Ziedot.lv .

Ziedojuma tālrunis 90 20 40 20 (maksa par zvanu 1,50 eiro ar PVN).

Projekts ievietots portālā 14.02.2024

Projekts noslēgts 04.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Par Ukrainas uzvaru!

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Evitai Kalniņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €