Seko mums Šodien saziedoti jau 6,137.50 €

Atkārtota palīdzība Zanei Tipānei

Rīdziniecei Zanei ir 33 gads. Līdz 14 gadu vecumam viņa bija vesela, mācījās, nodarbojās ar peldēšanu. Taču pamazām Zane izjuta muskuļu vājumu kājās. Sūdzības pieauga, ilgi tika meklēti cēloņi un ārstēšana. Līdz beidzot Zanei tika atklāta Štrumpeļa slimība ar apakšējo paraparēzi. Tā izpaužas ar pieaugošu muskulatūras vājumu, gaitas un kustību traucējumiem, spastiku. Tā rezultātā Zane jau 8 gadus spēj pārvietoties tikai ratiņkrēslā.

Neskatoties uz slimību, paralēli regulārai ārstniecībai un rehabilitācijai, Zane turpināja mācības, ieguva maģistra grādu tūrisma vadībā. Zanei ļoti labi padodas valodas, ko viņa daudz mācās pašmācības ceļā – vācu, spāņu, korejiešu un turku. Slimības dēļ viņa nav varējusi strādāt, bet ir bijusi iesaistīta dažādos projektos un strādājusi no mājās. Šobrīd Zane dzīvo pie vecākiem, kuri viņai palīdz un viņu atbalsta. Jaunās sievietes lielais sapnis ir atgūt spēju staigāt. Viņas saslimšanai svarīga regulāra rehabilitācija, lai stiprinātu muskulatūru, mazinātu spastiku, lai viņas stāvoklis nepasliktinātos. 

Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, jau vairākus gadus Zane varēja saņemt intensīvu rehabilitāciju. Zane un viņas ģimene saka lielu paldies visiem ziedotājiem, kas deva iespēju uzlabot Zanes dzīves kvalitāti. “Zane ir kļuvusi kustīgāka un optimistiskāka! Motivācija strādāt, cīnīties vēl arvien ir apsveicama”, stāsta Zanes mamma un lūdz līdzcilvēku palīdzību rehabilitācijas turpināšanai.

Zanes ģimene lūdz palīdzību 5 824 eiro apmēra sekojošu terapiju apmaksai, kas nepieciešamas tuvākā gada laikā:

  • Gaitas robota nodarbības vismaz 40 nodarbības ( 45 eiro x 40) līdz 1800 eiro
  • Fizioterapija -vismaz 40 nodarbības ( 25 eiro x 40) līdz 1000 eiro
  • Masāža - 10 reizes līdz 300 eiro
  • Rehabilitācijas kurss” Jaunķemeri” 14 dienas līdz 924 eiro
  • Higiēnas un aprūpes preces 150 eiro mēnesī līdz 1800 eiro

Palīdzēsim Zanei!

Projekts ievietots portālā 12.07.2022

Projekts noslēgts 07.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Emociju stāsts

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Labas Ziņas*

Palīdzība Iļjam Baranovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 341 399.91 €