Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Atkārtota palīdzība Zanei Tipānei

Rīdziniecei Zanei ir 31 gads. Līdz 14 gadu vecumam viņa bija vesela, mācījās, nodarbojās ar peldēšanu. Taču pamazām Zane izjuta muskuļu vājumu kājās. Sūdzības pieauga, ilgi tika meklēti cēloņi un ārstēšana. Līdz beidzot Zanei tika atklāta Štrumpeļa slimība ar apakšējo paraparēzi. Tā izpaužas ar pieaugošu muskulatūras vājumu, gaitas un kustību traucējumiem, spastiku. Tā rezultātā Zane jau 6 gadus spēj pārvietoties tikai ratiņkrēslā.

Neskatoties uz slimību, paralēli regulārai ārstniecībai un rehabilitācijai, Zane turpināja mācības, ieguva maģistra grādu tūrisma vadībā. Zanei ļoti labi padodas valodas, ko viņa daudz mācās pašmācības ceļā – vācu, spāņu, korejiešu un turku. Slimības dēļ viņa nav varējusi strādāt, bet ir bijusi iesaistīta dažādos projektos un strādājusi no mājās. Šobrīd Zane dzīvo pie vecākiem, kuri viņai palīdz un viņu atbalsta. Jaunās sievietes lielais sapnis ir atgūt spēju staigāt. Viņas saslimšanai svarīga regulāra rehabilitācija, lai stiprinātu muskulatūru, mazinātu spastiku, lai viņas stāvoklis nepasliktinātos. 

Pateicoties līdzcilvēku atbalstam jau divus gadus Zane vareja saņemt intensīvu rehabiltāciju. Zane un viņas ģimene saka lielu paldies visiem ziedotājiem, kas deva iespēju uzlabot Zanes dzīves kvalitāti.  “Zane ir kļuvusi kustīgāka un optimistiskāka! Liela nozīme ir arī trenažierim, kas tika iegādāts par saziedotajiem līdzekļiem, jo tas katru dienu Zani motivē trenēties, parādot kā mainās un par cik procentiem pieaug spēks. Vissvarīgākais ir prieks un apziņa, ka ar neatlaidību un regulāru darbu var uzlabot kustības. Tāpēc Zanei būtu ļoti svarīgi nepārtraukt iesākto rehabilitācijas tempu un pat palielināt slodzi, lai uzturētu jau sasniegto fizisko formu. Protams, liela nozīme ir arī emocijām, noskaņojumam un garastāvoklim, tādēļ Zane priecātos par papildus iespēju apmeklēt psihoterapeitu” , stāsta Zanes mamma un lūdz līdzcilvēku palīdzību rehabilitācijas turpināšanai.

Zanes ģimene lūdz palīdzību 11 226 eiro apmēra sekojošu terapiju apmaksai, kas nepieciešamas tuvākā gada laikā:

  • Rehabilitācijas kurss Rehabilitācijas centrā “ Poga” - fizioterpija, G-EO robota sistēmas nodarbības, ergoterapeita nodarbības  940 eiro
  • Rehabilitācijas kurss centrā "Līgatne" – 20 dienas, 1200 eiro
  • Rehabilitācijas kurss "Sociālās integrācijas valsts aģentūrā" – 15 dienas, 975 eiro
  • Fizioterapija un slinga terapija - 40 reizes, 963 eiro
  • Limfodrenāžas aparātprocedūra divām ķermeņa daļām 20 reizes, 188 eiro;
  • Masāža 40 reizes , 1600 eiro;
  • Fizioterapija mājās 80 nodarbības, 2000 eiro;
  • Peldēšana un ūdens procedūras  40 reizes  individuāli ar fizioterapeitu, 800 eiro
  • Psihoterapeita apmeklējums 20 reizes, 800 eiro
  • Medikamenti, higiēnas un aprūpes preces 150 eiro mēnesī, līdz 1800 eiro gadā

Palīdzesim Zanei!

Projekts ievietots portālā 12.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Es apņemos

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €