Seko mums Šodien saziedoti jau 150.00 €

Atkārtota palīdzība Dzintrai Treimanei

Dzintrai no Baldones ir 62 gads. Dzintra ir medmāsa, lielāko darba dzīves daļu viņa strādāja Baldones slimnīcā. Astmas dēļ, darbu nācās pamest un, pēdējos vismaz 15 gadus viņa strādāja ar vīru strādā savā piemājas saimniecībā.

Pirms vairāk kā 10 gadiem Dzintrai atklāja zarnu vēzi, kas pēc operācijas tika veiksmīgi tika uzveikts. Taču pirms vairāk kā gada Dzintra nonāca slimnīcā ar spēcīgām vēdera sāpēm, atklājās, ka audzējs ir atgriezies un sācis izplatīties. Dzintrai nozīmēta ārstēšana ar jaunākās paaudzes medikamentu Everolimus, viens kurss izmaksā 3416 eiro. Pateicoties ziedotāju atbalstam Dzintra jau saņēma vairākus zāļu kursus. Tā kā Dzintras stāvoklis ir uzlabojies, tad šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis zāles turpināt. Zāles nav valsts apmaksātas. Līdz gada šī gada beigām trīs kursiem kopā nepieciešami 10 248 eiro. Dzintrai tādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai slimību apturētu!

Palīdzēsim Dzintrai!

Projekts ievietots portālā 22.04.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Artim Miglānam

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Tomasam Dobindam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 419.13 €