Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Atkārtota palīdzība Ditai Jonītei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem,  līdz gada beigām Ditai zāles būs pieejamas bez maksas. 

Dita ir no Rīgas, šobrīd viņai ir 24 gadi. Pirms 3 gadiem Ditai jau bija nepieciešama mūsu palīdzība dārgu zāļu iegādei, taču tagad ārstu konsīlijs ir nomainījis ārstējošos medikamentus, lai varētu slimību turpināt ārstēt. 

Kaut arī Ditai jau vairākus gadus ir smaga saslimšana - kuņģa audzējs, kuras dēļ nevarēja mācīties izsapņotajā ģimnāzijā, dejot baletu un piedalīties Skolēnu dziesmu un deju svētkos, viņa mērķtiecīgi ir pabeigusi Rīgas Stila un modes tehnikumu un ieguvusi ''Multimediju dizaina specialista'' diplomu. Dita šajā ziemā apguva arī spāņu valodu un vēl joprojām nodarbojas ar pērļošanu.

Smagā slimība turpina attīstīties un ir jāturpina ārstēšana. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanos ar medikamentu Regorafenibum, kura kompensāciju Nacionālais veselības dienests Ditas gadījumā diemžēl ir atkal atteicis. Zāļu iegādei ik mēnesi nepeiciešami 2 118,11 eiro, līdz gada beigām  kopā nepieciešami 10 590,55 eiro. Šādu līdzekļu Ditai nav, tādēļ viņai nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. 

Palīdzesim Ditai ārstēties, lai viņa varētu dzīvot un gūt prieku, darot lietas, kas viņai patīk!  

Projekts ievietots portālā 04.07.2023

Projekts noslēgts 20.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Eglītim

Atmīnēšanas robots LABAIS

Palīdzība Artūram Šteinertam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €