Seko mums Šodien saziedoti jau 1,444.25 €

Atkārtota palīdzība Deividam Grisenko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepeiciešamā summa ir saziedota.

Deividam ir 24 gadi, viņš ar sievu un 3 gadus veco meitiņu dzīvo Talsu novada Stendē. Deividam kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, viņš nespēj pats staigāt, pārvietojas ratiņkrēslā. 

Pērn oktobrī Deivids saņēma valsts apmaksātu ratiņkrēslu. Laika gaitā atklājās, ka ratiņkrēsls viņam nav īsti piemērots. Tas ir smags, un reiz pat Deivids no tā izkrita. Samainīt to vairs nav iespējams, jo maiņas termiņš ir beidzies. Deividam ļoti labi derēja iepriekš lietotais ratiņkrēls, taču viņš uzzināja, ka to vairs neražos. Deivids atradis firmu, kurai atlikumā vēl ir pieejams pēdējais eksemplārs, kas tika lietots demo vajadzībām un tādēļ šobrīd tas iegādājams par 377 eiro. Deividam šādu līdzekļu nav, tādēļ viņs lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Deividam!

Projekts ievietots portālā 10.09.2020

Projekts noslēgts 16.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Georgam Strazdiņam

Palīdzība Andai Kivlišai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

959 163.59 €