Seko mums Šodien saziedoti jau 1,492.60 €

Atkārtota palīdzība Anastasijai Ideļķinai

Anastasijai ir 22 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Jēkabpilī. Meitene ir smagi slima jau kopš dzimšanas. Viņai ir bērnu cerebrālā trieka, epilepsija un spastiska tetraparēze, meitenei ir arī garīgās attīstības traucējumi. Anastasija staigā pati, bet ar lielām grūtībām, viņa ir pārcietusi 4 operācijas, viņa cieš no epilepsijas lēkmēm. Anastasijas ikdiena paiet mācībās internātpamatskolā, brīvdienās un skaolas brīvlaikos meitenei ir nepeiciešama pilna vecāku uzraudzība un aprūpe.  

Anastasijas stāvokli uzlabo regulāri saņemtās rehabilitācijas, pretējā gadījumā grūti teikt, vai meitene šodien spētu staigāt pati. Anastasijas tētis strādā par sētnieku un gadās, ka nākas ņemt līdzi Anastasiju uz darbu. Lai Anastasijas stāvoklis nepasliktinātos un jau sasniegtie rezultāti meitenes attīstībā saglabātos un progresētu, ir nepieciešami regulāri rehabilitācijas pasākumi. Uz vietas Jēkabilī rehabiltācijas iespējas nav lielas, kā arī nepieciešama rehabiltācija intesīva kursa veidā. 

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt rehabiltācijas kursa apmaksai rehabilitācijas centrā „Jaunķemeri”. Vienam rehabilitācijas  kursam 14 dienu garumā nepieciešami 1212 eiro, kas ietver gan reitterapijas nodarbības, gan masāžas, kā arī maksu par pavadoni rehabilitācijas laikā. Abi vecāki strādā, taču šādu summu sakrāt viņi nespēj.  504.04 eiro ir pieejami atlikumā no iepriekš saziedotajiem līdzekļiem, tomēr 707.96 eiro šī gada rehabilitācijas kursam trūkst. Palīdzēsim Anastasijai! 

Projekts ievietots portālā 18.05.2020

Projekts noslēgts 07.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sabīnei Saveļjevai

Palīdzība Uldim Vasiļevskim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

959 211.94 €