Seko mums Šodien saziedoti jau 10,181.67 €

Jaunumi

13.05.2022

Muzeju nakts ieeja "Rīgas Motormuzejs" par ziedojumu Ukrainas cilvēkiem

14.maijā Rīgas Motormuzejs būs atvērts jau no 10:00 līdz pat pusnaktij. Šogad, sadarbībā ar Ziedot.lv, ieeja muzejā būs pret finansiāliem ziedojumiem Ukrainas atbalstam. Papildus no 17:00 būs iespēja apskatīt ZAZ spēkratu izstādi, kā arī baudīt ukraiņu nacionālo virtuvi.

10.05.2022

Ziedot.lv grūtībās nonākušajiem cilvēkiem sagādās sēklas, stādus un dārza piederumus

Maznodrošinātie cilvēki no visiem Latvijas reģioniem var pieteikties Ziedot.lv sēklu, stādu un dārza piederumu saņemšanai. Ziedot.lv ir viena no 23 organizācijām, kuras šogad ir saņēmušas Borisa un Ināras Teterevu fonda finansējumu, lai grūtībās nonākušajiem cilvēkiem palīdzētu izaudzēt pārtiku savam saimes galdam.

09.05.2022

Labdarības koncerts "SLAVA UKRAINAI" jau 9.maijā

"Kad miljoniem cilvēku cieš no varmāku nežēlības, mūsu uzdevums ir neklusēt," – ar šādiem vārdiem uz atbalsta koncertu ukraiņu tautai "Slava Ukrainai!" aicina Latvijas Nacionālā opera un balets (LNOB). Ar šo labdarības koncertu LNOB aicina Latvijas iedzīvotājus turpināt atbalstīt Ukrainas karā cietušos.

07.05.2022

Rīgas Doma kora skolas jauktais koris aicina uz labdarības koncertu "Amap Omi" jeb "Bezjēdzīgais karš"

Rīgas Doma kora skolas jauktais koris, diriģents Jurģis Cābulis un aktieris Kaspars Znotiņš aicina uz koncertu “Amao Omi” jeb “Bezjēdzīgais karš” 12. maijā plkst. 20.00 Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā!

06.05.2022

OSOKINA BRĪVĪBAS FESTIVĀLS UKRAINAI

No 25. maija līdz 8. jūnijam Rīgā norisināsies jau trešais pianista Andreja Osokina Brīvības festivāls, kas šogad, reaģējot uz Krievijas militāro agresiju, būs veltīts Ukrainai.

 

RT @ltvzinas: Portālā @ziedot_lv Uzvaras parkā esošā pieminekļa nojaukšanai Latvijas iedzīvotāji saziedojuši jau vairāk nekā 200 000 eiro.…

pirms 2 mēnešiem
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 122 516.72 €