Seko mums Šodien saziedoti jau 50.00 €

Jaunumi

19.11.2020

Iniciatīvas “Cilvēkos ir spēks” atbalsts Latvijas NVO

No 2021.gada janvāra Latvijas sabiedriskā labuma organizācijām būs iespēja pieteikties dalībā iniciatīvā "Cilvēkos ir spēks".

16.11.2020

Ziedot.lv saņem EEZ/Norvēģijas grantu un uzsāk "Cilvēkos ir spēks" projektu

Fonds "Ziedot.lv" 2020.gada 3.novembrī noslēdz finansējuma līgumu ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu 2014. – 2021. gadam programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā ietvaros par projektu “Cilvēkos ir spēks”. Projekts “Cilvēkos ir spēks” tiek īstenots no 2020.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.augustam, finansiāli to atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. EEZ un Norvēģijas granta apjoms ir 80 931.13 eiro.

12.11.2020

Labdarības akcija #WhiteFriday arī šogad, 13.novembrī

Šomēnes Ziedot.lv kopā ar platformu Mobilly jau otro reizi apvieno spēkus, īstenojot akciju #WhiteFriday, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaisti dažādu labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas darba atbalstam. Pirmā #WhiteFriday akcija tika aizvadīta februāra sākumā, un šoreiz, turpinot veiksmīgi aizsākto tradīciju, tā norisināsies piektdien, 13. novembrī, uzrunājot vēl plašāku sabiedrības daļu un apspēlējot pieņēmumus, kas saistās ar šo zīmīgo datumu.

09.11.2020

11. novembrī notiks Brīvības pieminekļa izgaismošanas mēģinājums

Šogad 11. novembrī, Lāčplēša dienā, notiks Brīvības tēla fasādes izgaismošanas mēģinājums. Tā mērķis ir pārliecināties, vai iepriekš veiktā digitālā modelēšana un veiktie gaismu aprēķini būs atbilstoši vajadzībām konkrētajā vidē. Interesentiem būs iespēja redzēt, kā projekta ietvaros tiks izgaismots Brīvības tēls, kas šobrīd grimst tumsā jau pēc plkst. 18.00.

08.10.2020

Labdarības maratons “Dod Pieci!” šogad veltīts vardarbības mazināšanai ģimenē

Sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod Pieci!” šogad pievērsīsies vardarbībai ģimenē – sarežģītam un daudzslāņainam tematam, runājot gan par emocionālo, fizisko, finansiālo un cita veida vardarbību ģimenes locekļu starpā, gan par sekām un rīcības scenārijiem, lai dotu iespēju sākt dzīvi no jauna. Maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Ziedot.lv ātrās reaģēšanas jeb krīzes fondam, sniedzot finansiālu atbalstu sievietēm un bērniem, kas grib izrauties no apburtā loka – aiziet no vardarbīgām attiecībām –, bet nespēj to izdarīt atbalsta trūkuma dēļ.

 

Sirdssilts stāsts par īpašo dvīņu mammu Janu Praškeviču no Gulbenes. Ar ziedotāju atbalstu zēniem esam palīdzējuši… https://t.co/bUy44aQrbc

pirms 13 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

73 417.21 €