Seko mums Šodien saziedoti jau 1,141.62 €

Jaunumi

03.08.2021

AS "Latvenergo" atbalsta zaļo kursu sociālā jomā un konkursa kārtībā uzstādīs saules paneļus 80 000 eiro apmērā

Projektu konkurss tiek organizēts, lai veicinātu videi draudzīgāku energo risinājumu ieviešanu nevalstiskajās organizācijās un samazinātu administratīvos izdevumus. Sociālās palīdzības organizāciju ēku energoefektivitātes risinājumu atbalstam pieejami 80 000 eiro, atbalstot bērnu un pieaugušo ar īpašām vajadzībām dzīves kvalitātes celšanai energoefektīvu risinājumu veidā.

07.07.2021

Katru nedēļu Ziedot.lv virtuālās durvis ver kāds onkoloģiskais pacients

Viņi ir vieni no mums 2 miljoniem. Viņi ir ārsti, veikalu vadītāji, inženieri, pedagogi, jaunās māmiņas, tēti un vectētiņi. Viņi grib dzīvot! Aicinām palīdzēt onkoloģijas pacientiem.

14.06.2021

Ielās izbraukušas 9 īpaši apgleznotas, labdarības, #CityBee automāšīnas

Katrai mašīnai ir savs īpašais dizains, ko zīmējis kāds no centra POGA bērniem ar kustību traucējumiem. Ikviens var noskenēt QR kodu un veikt ziedojumu, kā arī no katra brauciena CityBee Latvia ziedos 5% bērniem ar kustību traucējumiem.

31.05.2021

#CilvēkosIrSpēks programmas ietvaros sniegts atbalsts 12 Latgales ģimeņu bērniem

Ar ziedotāju atbalstu esam palīdzējuši 12 kuplām daudzbērnu Latgales ģimenēm, iegādājoties datorus, lai pamatskolas skolēniem būtu iespēja mācīties, socializēties un pilnveidoties.

10.05.2021

Iespēja pieteikties sēklu, stādu un dārza piederumu saņemšanai

Gandrīz divas reizes vairāk Latvijas mājsaimniecību šosezon saņem sēklas, stādus un dārza piederumus, lai varētu pašu spēkiem izaudzēt pārtiku savam saimes galdam. Tos izsniedz 20 bezpeļņas organizācijas, kuras šogad ir saņēmušas Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu. Viena no organizācijām – Ziedot.lv, kura dārza darbiem nepieciešamo sagādās tām mazaizsargātajām personām, kuras būs pieteikušās šīs palīdzības saņemanai.

 

RT @LatvijasRadio: ❤️No sirds aicinām palīdzēt mūsu kolēģei Annai Strojai, kuras meita Sofija slimo ar retu onkoloģisku slimību. https://t.…

pirms 23 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 227 463.77 €