Seko mums Šodien saziedoti jau 3,127.57 €

Ziemassvētku vecīša skrējiens 2018

08.11.2018

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens kļuvis par jauku tradīciju daudzām ģimenēm un uzņēmumiem Latvijā. Tas ir pozitīvām emocijām piepildīts pasākums, kurā piedalās simtiem jautru dalībnieku: gan ģimenes, gan atraktīvas uzņēmumu komandas un kolektīvi, kā arī individuāli dalībnieki. Labdarības skrējiena dalībniekus, kas visi ir tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, vieno mērķis – palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem, sniedzot iespēju apgūt iešanas iemaņas uz modernā gaitas robota G-EO System.

Šogad, 9. decembrī, jau vienpadsmito reizi Vecrīgas ielas tiks pieskandinātas ar tik pazīstamo Ziemassvētku vecīšu saucienu „Ho, ho, ho!”.

MĒS SKRIESIM, LAI BĒRNI STAIGĀTU!

Saziedosim kopā vismaz 10 000 eiro bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai.

Aicinām arī Tevi kopā ar mums darīt labu darbu un pievienoties Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienam! Skrējiena garums 1700 metri. Skrējienam noslēdzoties, visi dalībnieki tiks cienāti ar siltu zāļu tēju!

Pasākuma norises datums un laiks: 09.12.2018. pulksten 11.30 (pulcēšanās, sākot no pulksten 10.30)

Pasākuma vieta: pulcēšanās pirms pasākuma un starta vieta skrējienam – Doma laukums

Iegādāties biļetes un reģistrēties Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējienam vari E-kasē, sākot no 2018. gada 8. novembra.

Ziemassvētku vecīšu tērps ir iekļauts biļetes cenā. Tērpu varēsi saņemt Rīgā šādās vietās sākot no 30. novembra:

  • ERGO birojā, Skanstes ielā 50 (darba dienās no pl. 9:00 – 16:30),
  • Radisson Blu Daugava Hotel, Kuģu ielā 24,
  • Tallink Hotel Riga, Elizabetes ielā 24.
  • Tērpus varēs saņemt arī pasākuma norises dienā, 9. decembrī, Doma laukumā pirms skrējiena sākuma, sākot no pulksten 10.00.

Ziemassvētku vecīšu skrējienu organizē Rīgas starptautiskais Rotary klubs un ERGO.

Kontakti: +371 2945 2007,

Vieta: Doma laukums, Vecrīga

Mājaslapa: www.rotaryinternational.lv

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 171 869.62 €