Seko mums Šodien saziedoti jau 0.00 €

Ziemassvētku labdarības koncerts "Cerības gaisma"

03.12.2018

Šī gada 9.decembrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiks tradicionālais Ziemassvētku labdarības koncerts, kuru jau astoņus gadus organizē kamerkoris Cantamus. Koncerta mērķis ir palīdzēt kādam Latvijas bērniņam vai jaunietim veseļoties. Iepriekšējos gados koncerta apmeklētāji saziedojuši vairāk kā 15 tūkstošus eiro, kas sniedzis atbalstu 11 bērniem un jauniešiem.

Arī šogad kamerkoris Cantamus kopā ar izciliem mūziķiem priecēs klausītājus, lai palīdzētu zēnam no Rēzeknes novada.

Koncertā klausītājus priecēs sirsnīgais kamerkoris Cantamus, kuram šogad pievienosies izcilie “Trīs Latvijas tenori": Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis, Miervaldis Jenčs un pianists Māris Žagars. Labdarības koncertā būs iespēja baudīt izcilus skaņdarbus no instrumentālā trio: Stella Zaķe (vijole), Marco Danesi (Itālija, klarnete), Santa Zaķe (klavieres), kā arī daudzus citus izcilus mūziķus, kas pirmssvētku laikā uzburs Ziemassvētku mieru un cerības gaismu!

Ziemassvētku labdarības koncerts tiek rīkots ar mērķi palīdzēt kādam bērniņam veseļoties. Šogad visi ienākumi no koncerta palīdzēs 13 gadus vecajam Eliasam no Rēzeknes puses Kaunatas. Kad Eliasam bija 5 gadiņi, notika nelaimes gadījums. Atgriežoties mājās no bērnudārza, zēnam uzbrauca automašīna. Līdz auto negadījumam Eliass bija savam vecumam atbilstoši attīstīts, aktīvs un zinātkārs zēns. Šobrīd viņš ir iemācījies pazīt burtus, velk kopā zilbes un vārdus, daudz zīmē, ļoti labprāt konstruē ar lego klucīšiem. Zēns patstāvīgi jāj zirga mugurā, ir iemācījies peldēt, bez pieaugušā palīdzības un ūdenī arī var patstāvīgi staigāt. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, regulārai rehabilitācijai un Eliasa vēlmei atkal no jauna staigāt, viņš šobrīd pārvietojas pie asistenta vienas rokas. Ratiņkrēslu izmanto tikai ļoti garu ceļa posmu veikšanai. Tomēr rehabilitācija vēl jāturpina un tam nepieciešams līdzcilvēku atbalsts! Rehabilitācijas kursa izmaksas ir sākot 1500 eiro.

Mīļi aicinām uz brīnišķīgu Ziemassvētku koncertu! Biļetes uz koncertu pieejamas "Biļešu Paradīzes" tirdzniecības vietās un mājas lapā www.bilesuparadize.lv.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

722 419.05 €