Seko mums Šodien saziedoti jau 10,719.29 €

“Stockmann” jau otro gadu iespējams ziedot smagi slimu bērnu rehabilitācijai un ārstniecībai

07.12.2021

“Ir īpaši smagi, kad nopietnas slimības piemeklē mazus bērnus, kuriem tās liedz pilnā sparā izbaudīt bērnības priekus, mesties bezbēdīgās rotaļās ar vienaudžiem un darīt citas lietas, ko ierasti dara paši mazākie. Taču mūsu visu spēkos ir paveikt labu darbu un ziedot, lai šie bērni saņemtu sev vajadzīgo palīdzību gan Latvijā, gan citviet Eiropā un, iespējams, kādreiz spētu bērnību baudīt tāpat kā viņu draugi. Šo akciju kopā ar “Ziedot.lv” īstenojam jau otro gadu un esam pateicīgi ikvienam klientam, kurš noziedo bērniņu atlabšanai,” saka universālveikala “Stockmann” direktore Dace Goldmane.

“Novērtējam, ka sadarbību ar universālveikalu “Stockmann” turpinām jau otro gadu un šādi, vācot līdzekļus, varam sniegt atbalstu smagi slimiem bērniem. Jebkura ar svētku pirkumu reizē iegādāta ziedojumu kartīte ir palīdzība kādai mazai sirsniņai, lai saņemtu tik ļoti nepieciešamo veselības aprūpi, un cerība par labāku nākotni. Daudzi no šiem bērniem ar ierobežojumiem, piemēram, kustību traucējumiem, slimības dēļ saskaras visu dzīvi  un nemaz nezina, ko nozīmē būt pilnībā veseliem. Paldies ikvienam par atbalstu, padarot šo svētku laiku cerīgāku gan bērniem, gan viņu ģimenēm,” stāsta “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta.

Lai ziedotu, klienti pie universālveikala kases var izvēlēties īpašu labdarības kartīti par noteiktu summu: 5 EUR, 10 EUR vai 20 EUR vērtībā. Pirkuma brīdī izvēlētā kartīte nododama kases darbiniekam. Ziedot universālveikalā būs iespējams līdz nākamā gada 10. janvārim.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 269.67 €