Seko mums Šodien saziedoti jau 1,036.62 €

Projekti

28.09.2009 / Projekts

Palīdzība Edijam Bondaram

Mērķis: 6 gadus veca zēna rehabilitācijaGadā nepieciešams: 1590Sešus gadus vecajam Edijam ir autisms, izteikti valodas traucējumi, runā vien dažus vārdus. Zēns dzīvo savā pasaulītē, ļoti patīk mašīnas, taču uzmanību ilgi noturēt nespēj.
Edijs ar mazo māsiņu un vecākiem dzīvo Balvu rajona Bērzpilī...

28.09.2009 / Projekts

Palīdzība Diānai Štiļermanei

Mērķis: 9 gadus vecas meitenes rehabilitācijaGadā nepieciešams: 4411Diāna ir 9 gadus veca meitenīte ar smagu slimību – bērnu cerebrālo trieku. Spastiska labās puses himiparēze ar kustību traucējumiem kājā. Ir problēmas ar redzi.
Meitenei ļoti patīk zīmēt, spēlēties, klausīties mūziku. Viņa tik ļo...

28.09.2009 / Projekts

Palīdzība Anastasijai Lusei

Mērķis: 3 gadus vecas meitenes rehabilitācijaGadā nepieciešams: 884Anastasija ir 3 gadi. Meitenītei ir kreisās acs glaukoma. Kreisajai actiņai redzes zudums ir -17. Tiek lietota kontaktlēca.
Anastasijai patīk zīmēt, dziedāt. Labi atceras tekstu ko māmiņa meitenei lasa.
Anastasijai ir dvīņu māsa. ...

25.09.2009 / Projekts

Sadzirdēt savu māmiņu

Paldies par ziedojumiem!Par projektu:Bērniem ar nopietniem dzirdes traucējumiem ir dažādi sapņi. Bērni vēlas dzirdēt savas māmiņas balsi, vēlas būt līdzvērtīgi vienaudžu rotaļās, vēl citiem sapnis ir dzirdēt klavieru skaņas vai pasaku filmas.Lai trijiem vājdzirdīgiem bērniem – Edgaram (trīs gadiņ...

21.09.2009 / Projekts

Palīdzība Santai Simsonei un Mārim Simsonam

Santa un Māris ir brālis un māsa. Mārim ir seši gadiņi, bet Santai ir desmit gadi.
Abi bērniņi dzimuši priekšlaicīgi, septītajā grūtniecības mēnesī. Māris svēra tikai 980 gramus, Santa 1310 gramus. Abiem bērniem ir bērnu cerebrālā trieka.
Pateicoties ziedotāju atbalstam Santai un Mārim jau bija i...

 

RT @LatvijasRadio: ❤️No sirds aicinām palīdzēt mūsu kolēģei Annai Strojai, kuras meita Sofija slimo ar retu onkoloģisku slimību. https://t.…

pirms 23 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 227 358.77 €