Seko mums Šodien saziedoti jau 9,603.67 €

Rīgas Dome ziedo 200 000 eiro Ukrainas atbalstam

19.05.2022

Rīgas dome trešdien, 18. maijā, nolēma fondam “Ziedot.lv” piešķirt 200 000 eiro palīdzības sniegšanai Ukrainas civiliedzīvotājiem.

Krievijas uzbrukuma dēļ Ukrainas iedzīvotājiem trūkst pārtikas, higiēnas preces, medikamenti un saimniecības preces. Labdarības fonds “Ziedot.lv” humāno palīdzību Ukrainai sniedz, sadarbojoties ar Ārlietu ministriju, Latvijas vēstniecību Ukrainā un Ukrainas vēstniecību Latvijā. Fonda uzdevums ir iegādāties preces saskaņā ar Ukrainas puses pieprasījumu, organizēt transportu un nodošanu Ukrainas pusei. 

Līdz šim Ziedot.lv jau ir nogādājis Ukrainai 31 humānās palīdzības kravu, sniedzot palīdzību saņēmuši civiliedzīvotājiem Hersonas, Aizkarpatu, Mikolajivas, Kirovohradas, Černihivas, Zaporižjas, Kramatorskas, Volīnijas, Doneckas, Luhanskas, Odesas, Sumu un Harkivas apgabalā.

Lai sniegtu palīdzību Ukrainai un tās iedzīvotājiem, kas cietuši no Krievijas militārās agresijas,  Rīgas dome jau februārī nolēma no rezerves fonda paredzēt līdz 500 000 eiro lielu finansējumu. Savukārt aprīļa beigās Rīgas dome nolēma Kijevai uzdāvināt 11 “Rīgas satiksmes” autobusus, kas tika piepildīti ar iedzīvotāju ziedotajām precēm, kā arī tik nosūtīta medikamentu krava no Rīgas 1. slimnīcas.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 121 938.72 €