Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Latvijas Pasta klienti ziedojuši vairāk nekā 12 000 eiro Ziedot.lv programmai "Piepildi bērniņa sapni"

30.01.2019

2019.gadā Latvijas Pasta pakalpojumu sniegšanas vietās klienti saziedojuši vairāk nekā 12 000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmas projektā Piepildi bērniņa sapni palīdzības nodrošināšanai bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem.

No 2018.gada 1.janvāra līdz 31.decembrim ar Latvijas Pasta klienti visā Latvijā Ziedot.lv programmas Piepildi bērniņa sapni ietvaros ziedojuši vairāk nekā 12 000 eiro. Ar pasta nodaļās ziedoto līdzekļu palīdzību šogad būs iespējams nodrošināt 15 slimu bērnu un pusaudžu ārstēšanu un rehabilitāciju.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns: “Latvijas Pasta vārdā vēlos izteikt pateicību ikvienam mūsu klientam, kurš iesaistījies Ziedot.lv labdarības programmā. Mums ir liels gandarījums, ka šis atbalsts ir nezūdošs un Latvijas Pasta klientu iesaisti jūtam jau vairāku gadu garumā. Tas ļāvis mums kopīgi palīdzēt vairākiem desmitiem bērnu visā Latvijā, veicinot dzīves kvalitāti un sniedzot tik nepieciešamo atbalstu veselības uzlabošanai.”

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta: “Pateicoties Latvijas Pasta klientu atsaucībai, 2019.gadā 15 bērniņiem būs iespēja gada garumā saņemt agrīnu rehabilitāciju. Agrīna rehabilitācija ir viens no efektīvākajiem veidiem kā sasniegt bērnu attīstības potenciālu. Sirsnīgs paldies bērnu un vecāku vārdā.”

Labdarības projekts Piepildi bērniņa sapni sniedz palīdzību bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, nodrošinot regulāru un inovatīvu rehabilitāciju, kas ļauj kļūt patstāvīgākiem un iekļauties vienaudžu sabiedrībā.

Latvijas Pasta un Ziedot.lv sadarbība ziedojumu vākšanā sākās 2013.gada nogalē, un kopš tās sākuma līdz 2018.gada beigām pasta nodaļās saziedoti vairāk nekā 80 000 eiro.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €