Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Colgate labdarības akcija "Dāvā smaidu Latvijas bērniem!"

01.05.2019

Visgrūtāk pārvarēt nabadzības trauslo robežu ir ģimenēm ar bērniem un ģimenēm, kur ir tikai viens no vecākiem. Daudzas ģimenes pieradušās dzīvot pieticīgi, bet ja noticis, kas neparedzēts - slimība, darba zaudējums, tas var izvērsties par īstu katastrofu, jo nauda tam nav paredzēta. Un dažkārt, pēc pārtikas iegādes un komunālo maksājumu segšanas, līdzekļi higēnas precēm, arī zobu higēnai, nepietiek.

Speciālisti atzīst, ka Latvijā bērniem ir slikta zobu veselība, tādēļ Ziedot.lv sadarbībā ar Colgate, vēlas palīdzēt ģimenēm un bērniem smaidīt. Colgate uzdevums ir radīt pēc iespējas vairāk smaidu Latvijā, jo ikviens ir pelnījis smaidīt. Smaids spēj izkausēt sirdis, savienot cilvēkus un palīdz sasniegt mūsu sapņus.

Jaunā Colgate labdarības akcija norisināsies no 1. līdz 31.maijam visos veikalos Latvijā. Latvijas bērnu zobu un veselības uzlabošanai tiks ziedoti 3 centi no katra iegādātā Colgate produkta (zobu pastas, zobu sukas, mutes skalojamie līdzekļi) Latvijā.

Jo mēs ticam, ka ikviens ir pelnījis nākotni, par kuru var smaidīt!

Dāvā smaidu Latvijas bērniem! Ar Colgate!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €