Seko mums Šodien saziedoti jau 11,498.85 €

Atbalstot gājienu "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma"

20.05.2022
To, ko nespēj viens, to spēj tauta. Mēs to spēsim. Mēs stāvēsim un kritīsim par brīvu un demokrātisku Latviju. Nevienam neļausim apšaubīt mūsu pašnoteikšanās tiesības. Mēs stāvēsim plecu pie pleca ar ukraiņu tautu. Jo mēs zinām, kā ir, kad sveša vara sabradā dzīves, atņem tēvzemi un brīvību.
 
Karš Ukrainā ir uzplēsis mūsu tautas rētas. Okupācija piemineklis gluži kā okupantu armijas ieroča durklis sāpina tos, kuriem Otrais pasaules karš atņēma bērnus, mājas un lika dzīvot zem svešas varas.
Okupācijas vara no mūsu mājas ir izraidīta, bet viņu atstātais portrets joprojām karājas pie sienas. Mums nav pienākuma uz to skatīties. Vēl vairāk - mūsu paaudzei ir pienākums aizvākt simbolus, kuri sāpina un pie kuriem Latvijai nelojālie svin karu, vardarbību un slavina Krievijas agresiju.
 
Paldies, ka esat Latvijai!
 
Solidarizējoties ar gājienu “Par atbrīvošanos no padomju mantojuma”!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 123 833.90 €