Seko mums Šodien saziedoti jau 2,901.01 €

Projekti

06.12.2017

Jāņa Vaišļas piemiņai veltītajā “Ceļotāja kabinetā” palīdzību saņēmuši jau 54 bērni

Jāņa Vaišļas piemiņai rehabilitācijas centrā “Poga” tika izveidots “Ceļotāja kabinets”. Kopš kabineta atklāšanas Ceļotāja kabinetā rehabilitāciju saņēmuši jau 54 bērni.

01.12.2017

Parakstīts Memorands par kopīgu sadarbību labdarības maratona DOD PIECI mērķa sasniegšanā

Šogad labdarības maratons Dod Pieci aicina sabiedrību ar savu ziedojumu atbalstīt mērķi, lai katram bērnu nama bērnam būtu ģimene. Vienīgi sadarbojoties valsts institūcijām, privātajam sektoram un medijiem šo mērķi iespējams sasniegt. Tāpēc šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika sadarbības memoranda svinīgā parakstīšana, klātesot Latvijas Radio, Latvijas Televīzijai, Labklājības ministrijai, Ziedot.lv, SEB Bankai un Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

28.11.2017

“MESA” IZZIŅO OTRO STUDIJAS ALBUMU, KURU ATDOD LABDARĪBAI

Kā jau ziņots iepriekš, šodien dienasgaismu ieraudzījis Gata Irbes projekta “MESA” otrais studijas albums “II”. Albuma digitālo versiju ir iespējams pasūtīt MESA un Ziedot.lv organizētajā labdarības kampaņā “Mēs ar MESA” mājaslapā www.mesarmesa.lv .

08.11.2017

Ziemassvētku vecīša skrējiens jau 10.gadu

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens kļuvis par jauku tradīciju daudzām ģimenēm un uzņēmumiem Latvijā. Visus skrējiena dalībniekus vieno ne tikai tas, ka viņi ir tērpušies Ziemassvētku vecīšu tērpos, bet arī mērķis – palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem.

31.10.2017

Atklāts jauns sociālais fonds “Baltais fonds”, lai sniegtu atbalstu grūtībās nonākušām ģimenēm

Šodien, 31.oktobrī atklāts jauns sociālais fonds “Baltais fonds”, kas sniegs atbalstu grūtībās nonākušām Latvijas ģimenēm. Viens no lielākajiem un tautā iemīļotākajiem a/s “Tukuma Piens” zīmoliem “Baltais”, sadarbībā ar Ziedot.lv, ir izveidojis labdarības fondu. Fondā nonākušie līdzekļi tiks izmantoti, lai sniegtu praktisku palīdzību ģimenēm.

 

RT @LRZinas: Ar grupas "Musiqq" un citu mūziķu dalību šodien Doma laukumā sākas ceturtais @LatvijasRadio, @LatvijasTV un @ziedot_lv rīkotai…

pirms 5 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 128 312.85 €