Seko mums Šodien saziedoti jau 4,525.91 €

Projekti

24.11.2021

Labdarības maratona DOD PIECI iepriekšējo 7 gadu atskaite

Jau astoto gadu norisināsies labdarības maartons #DodPieci! Ar Latvijas sabiedrisko mediju atbalstu šogad veltīts vides pieejamībai cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Tavi 5 € noņems vienu šķērsli pilnvērtīgai dzīvei cilvēkam ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.

24.11.2021

Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonds darbu turpinās

Īstenots Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonda sākotnējais mērķis - radīts māksliniecisks izgaismojums Brīvības piemineklim. Fonds turpinās darboties, nodrošinot izgaismošanas projekta nodošanu ekspluatācijā un sekos līdzi tā apsaimniekošanai, lai jaunās izgaismošanas tehnoloģijas varētu pilnvērtīgi pielietot. Lielākais nākotnes izaicinājums ir aktualizēt jautājumu par Brīvības alejas izgaismošanu, lai Brīvības bulvāra ansamblis atgūtu vēsturisko ieceri.

17.11.2021

Brīvības pieminekļa izgaismošana tiks svinīgi atklāta 18.novembrī

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 18.novembrī plkst. 19.30 tiks svinīgi izgaismots Latvijas tautas brīvības un vienotības simbols – Brīvības piemineklis. Kas reiz veidots un atjaunots par tautas ziedojumiem, valsts svētkos tiks gaismā celts par tautas līdzekļiem. Brīvības pieminekļa izgaismošanas atklāšana būs vērojama Latvijas Televīzijas tiešraidē LTV1 kanālā.

09.11.2021

Ar mecenātes Ināras Teterevas atbalstu izgaismos Brīvības pieminekļa zvaigznes

Turpinoties ziedojumu vākšanai Brīvības pieminekļa izgaismošanai, savu artavu nozīmīgajā projektā sniegusi arī mecenāte Ināra Tetereva, ziedojot 20 000 eiro divu īpašu gaismas ķermeņu iegādei, kas izgaismos trīs zeltītās zvaigznes Brīvības pieminekļa virsotnē. Jau pavisam drīz, Latvijas neatkarības proklamēšanas gadadienā 18.novembrī ar ziedotāju atbalstu mūsu valsts simbols iemirdzēsies gaismā.

02.11.2021

Labdarības akcijas #WhiteFriday ietvaros Ziedot.lv aicina atbalstīt NVO programmas #CilvēkosIrSpēks

Labdarības akcijas #WhiteFriday mērķis ir veicināt uzticēšanos pilsoniskajām organizācijām un iesaistīt sabiedrību kopīgo problēmu risināšanā. Gatavība dalīties ar savu privāto labumu kopējam labumam liecina par pilsoņu briedumu un atbildību. Ikvienam ziedotājam ir iespēja atbalstīt kādu no NVO programmām platformā Mobilly, savukārt, Ziedot.lv aicina atbalstīt #CilvēkosIrSpēks iniciatīvām!

 

Atver 1️⃣.decembra Adventes kalendāra lodziņu - ziedo projektam "PIEPILDĪSIM BĒRNIŅA SAPNI!"… https://t.co/uxa15ZlmqL

pirms 6 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 859.50 €