Seko mums Šodien saziedoti jau 3,399.12 €

Labdarības pavasara koncerts "Dziesmas Dzīvībai"

26.03.2014

Bez atbalsta palikušo grūtnieču un jauno māmiņu Patvēruma mājas „Jaunpalejās” pabeigšanai, tiek rīkots labdarības pavasara koncerts Dziesmas Dzīvībai. Koncerts Dziesmas Dzīvībai notiks šo sestdien, 2014.gada 29.martā, plkst.15:00, Rīgā, Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcā. Koncertu organizē biedrība Ģimenes Šūpulis.

Koncertā piedalīsies Ieva Akurātere, koris Pa Saulei, Evita Zālīte, Ilze Grunte, Andris Grunte, Haralds Sīmanis un ansamblis Laudetur. Visi ienākumi kalpos patvēruma mājas pabeigšanai „ Jaunpalejās” – bez atbalsta palikušām grūtniecēm un jaunām māmiņām.

Ģimenes Šūpuļa dibinātāja un patvēruma mājas vadītāja Irēna Bindemane saka: „Lai pabeigtu Ģimenes Šūpuļa mājvietas izbūvi, mums ir atlicis līdz galam izbūvēt Patvēruma mājas telpu otro stāvu. Ar  šo mēs  nodrošināsim sešām topošajām māmiņām visu nepieciešamo atbalstu, lai viņu mazajiem bērniņiem  dzīves sākums būtu drošs un mierīgs. Uzturēšanās pagaidu laiks Patvēruma mājās ir 6 mēneši, tāpēc mājas apkārtnē mēs vēl plānojam ierīkot  ekoloģiski tīru dārzkopību un mācīt  jaunajām māmiņām veselīgu dzīvesveidu un saimniekošanu. Būvdarbiem un labiekārtošanas darbiem mums ir nepieciešami vēl 20 tūkstoši eiro.”

Koncerta Dziesmas Dzīvībai biļešu iegāde iespējama www.eKase.lv , vai koncerta dienā pie ieejas, sākot no plkst 14:15. Cena 7 EUR. 

Pēc koncerta otrajā daļā no plkst. 16:30 baznīcas kafejnīcā būs iespēja uzzināt vairāk par līdz šim paveikto, iepazīt Ģimenes Šūpuļa brīvprātīgās ģimenes un iegādāties to sarūpētos gardumus, tādejādi arī atbalstot patvēruma mājas izbūvi.

Ziedojumus Ģimenes Šūpuļa Patvēruma mājas izbūvei var veikt arī ar pārskaitījumu

  • AS Swedbank kontā LV42HABA0551005675701
  • Mājas lapā www.gimenes-supulis.lv ar maksājumu ar karti,
  • vai ziedojumu kastītē viesnīcā & ūdens atpūtas centrā Spadrops, Rīgas ielā 18a, Ikšķilē.

Sīkāka informācija par Ģimenes Šūpulis biedrības darbību:  http://www.gimenes-supulis.lv/lv/musu-projekts/majas-dzivibai/ vai LTV raidījuma arhīvā http://www.ltv.lv/lv/raksts/22.12.2013-province.id22151/.

Vairāk informācijas: Ģimenes Šūpuļa dibinātāja un sertificēta vecmāte, Rudīte Brūvere, tālr: +371 29119593 vai .

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 616 745.66 €